ПОРАХУЙ ЦІНУ ЗА КІЛЬКА СЕКУНД !

Наші покупці дуже часто питають, чи можна ознайомитися з прайсом вартості циліндрів MUL-T-LOCK (Ізраїль) або ABLOY (Фінляндія) які ми пропонуємо до широкого використання, адже саме вони гарантують якість та безпеку! Але при обранні та купівлі циліндрів потрібно враховувати певні фактори та характеристики, які обов’язково вплинуть на його загальну вартість.

Виходячи з цього, наші фахівці розробили та запровадили у дію інструмент, який визначить разом з покупцем, що саме потрібно і скільки це буде коштувати. Конструктор розрахунку вартості циліндра дає змогу дізнатися про його вартість за кілька секунд! – https://lock.ua/catalog/constr.php

Запропонований нами механізм дуже простий у використанні та за дуже малий час визначивши важливі технічні параметри і характеристики, створить циліндр, який відповідає вашим вимогам.

А саме треба зробити всього кілька кроків…

1 крок – Оберіть бренд виробника

2 крок – Оберіть платформу

3 крок – Оберіть розмір та симетрію циліндра

4 крок – Оберіть бізнес-пропозицію

5 крок – Оберіть обробку циліндра

6 крок – Оберіть комплектацію ключами

7 крок – Оберіть технологію обертання

Ось і все! Потрібний результат до вашої уваги.

Отож обраний вами циліндр від MUL-T-LOCK (Ізраїль) або ABLOY (Фінляндія) та ще багато інших варіантів якісного замкового обладнання можна придбати в магазині «ЛоксМайстер на Подолі», що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Братська, 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *