Послуги з установки сейфів.

Мережа магазинів ЛоксМайстер націлена як на продаж якомога широкого спектру продукції безпеки, так і на послуги з її кваліфікованого встановлення.
Один з видів продукції, яка допомагає зберегти майно і цінності є сейфи. Тут одразу хотілось би визначитись з поняттями. Бо згідно із прийнятою з термінологією, сейфом прийнято називати виріб, який пройшов сертифікацію на певний клас опору до зламування. Однак, процедура сертифікації є достатньо дорогою і наявність сертифікату не є обов’язковим при застосуванні сейфів в приватних будівлях і офісах.
Тому, ведучі виробники (зарубіжні і вітчизняні) випускають моделі сейфів, які не проходять процес сертифікації, але випускаються за технологією та на обладнанні, на якому випускається і сертифікована продукція. Але вартість її зменшена на вартість процедури сертифікації.
При цьому в магазинах нашої мережі споживачі можуть придбати обидва типу сейфів: сертифікованих і без проходження сертифікації.

Але придбати сейф, навіть сертифікований за певним класом опору – це далеко не все. Для того, щоб сейф забезпечував збереженість майна, він повинен бути правильно встановлений і надійно закріплений в будівельних конструкціях приміщень: підлога, стіна та ін. Це робиться для того, щоб сейф не можна було винести разом з його вмістом.
Для цього виробники сейфів передбачають спеціальні штатні місця кріплення з урахуванням конструктивних особливостей кожної даної моделі. Через ці отвори, сейфи кріпляться за допомогою дюбелів або закладних анкерів.

Плюс, сейфи можна розділити на основні типи: ті, що монтуються в стіну, меблеві і офісні (встановлюються на підлогу).

Кваліфікований персонал мережі наших магазинів має не тільки досвід, а й увесь необхідний інструмент, щоби здійснити необхідні інсталяції для надійної установки сейфів різних типів.

Щоб правильно обрати сейф для Ваших потреб прочитайте інформативну статтю перейшовши за цим посиланням: новини мережі – “Сейфи. Призначення. Вибір.”

Наша мережа рекомендує провіреного десятками років українського виробника сейфів що має світову популярність та визнання – Паритет-К (ТМ Griffon).