Практичні та надійні сейфи М-серії

Усім нам відомо, що сейфи бувають різних розмірів, різного класу безпеки, різної замкової комплектації і т.д. Але незалежно від того, який сейф – “сірий”, “білий” чи “у капелюсі”  його основне призначення залишається без змін – це захист Вашого майна від небажаних “гостей”.
У даній статті я хочу представити практичні та надійні сейфи М-серії. Даний тип сейфів може відрізнятись типом замка: це або ключовий замок німецького виробника STUV у стандартній комплектації із 2 ключами (у магазині “ЛоксМайстер Буковини” при необхідності можна зробити додаткову копію ключа), або електронний замок від американської компанії NL Lock.
 
Розміри сейфів серії М можуть бути різноманітні  – самий маленький сейф даної моделі має розміри 200Х425Х345,  а самий великий 1200Х500Х400 мм.
Товщина стінки дверей має 4 мм, а товщина інших стінок коливається від 2 мм у моделях менших розмірів до 3 мм відповідно у більших моделях. 
Сейфи можуть легко кріпитись до мебелі або стінки, а при необхідності монтуватись і замуровуватись всередину стіни.
За більш детальнішою інформацією про сейфи звертайтесь до магазину “ЛоксМайстер Буковини” за адресою м. Чернівці, вул. Шевченка, 52. Наші фахівці нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть обрати оптимальне рішення для Вашої безпеки.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *