ПРЕДСТАВЛЕННЯ: Врізний дверний дотягувач RYOBI

Дверний дотягувач є малопомітним, але надзвичайно важливим елементом у дверях. І якщо у приватному будинку або у квартирі дверні дотягувачі можна зустріти рідко, то у приміщеннях фірм, установ та організацій різної форми власності дотягувач – звичний елемент у дверях.

Особливо важливу роль дотягувачі відіграють у приміщеннях підприємств, цехах, на пожежних сходах. У таких випадках дверний дотягувач встановлюється не за бажанням співробітників, а за вимогою відповідних нормативно-правових актів (в тому числі – локальних) з метою забезпечення безпеки.
Дверні дотягувачі керують зачиненням дверей та захищають замки та дверні конструкції від пошкодження. Також дверні дотягувачі виконують функції збереження тепла та протипожежного захисту. Дверні дотягувачі є невід’ємним елементом практично будь-якої cистеми контролю доступу. Дверні дотягувачі різні за класами потужності, тому їх можна застосовувати на різних дверях – від надлегких міжкімнатних до важких промислових дверей з вагою до 180 кг.
Обираючи дотягувачі дверні слід звертати увагу на відповідність виробу існуючим стандартам. Відповідно до стандарту EN 1154, дотягувачі дверні мають справно працювати протягом 500000 циклів. Дотягувачі дверні дають змогу продовжити коректну роботу вхідних дверей та зберегти тепло взимку та прохолоду влітку.
Дотягувачі RYOBI врізні, аналогічно до іншої продукції японського бренду, є високоточними пристроями, в яких органічно поєднанні технологічність, естетичність та функціональність. Дотягувачі RYOBI врізні призначені для керування процесом зачинення та відчинення дверей та мають широкі можливості регулювання.  
Врізні дотягувачі для внутрішніх та зовнішніх дверей RYOBI® Серія СО
–   Країна-виробник: Японія
–   Максимальна ширина дверей 1800 мм (залежно від моделі)
–   Максимальна вага дверей 180 кг (залежно від моделі)
–   Клас: фіксований, не регулюється
–   Регулювання початкової, основної та кінцевої швидкостей зачинення
–   Комплектація: тяга ковзна з фіксацією
Врізні дотягувачі для внутрішніх та зовнішніх дверей RYOBI® Серія СОU
–   Країна-виробник: Японія
–   Зменшена товщина корпуса – придатний для тонких дверей
–   Максимальна ширина дверей 950 мм (залежно від моделі)
–   Максимальна вага дверей 65 кг (залежно від моделі)
–   Клас: фіксований, не регулюється
–   Регулювання початкової, основної та кінцевої швидкостей зачинення
–   Комплектація: тяга ковзна з фіксацією
Для врізних дотягувачів RYOBI доступні опції з регулювання основної швидкості, швидкості перед зачиненням та швидкості зачинення. Кут відкриття також регулюється у діапазоні шести позицій – від 100 до 180 градусів.
Дотягувачі RYOBI врізні мають функцію back-check – затримки при відкритті дверей, що дає змогу запобігти різкому відчиненню, наприклад, при пориві вітру, протягу. Корпус врізних дотягувачів RYOBI при монтажі розміщується всередині дверей чи дверної рами.
Дотягувачі RYOBI врізні помітно відрізняються від інших своїми компактними розмірами. Представлені моделі дотягувачів RYOBI розраховані для монтажу на двері з обмеженою площею для встановлення. Не зважаючи на зменшені габарити, дотягувачі RYOBI врізні представлених серій СО и СОU можуть витримувати значні навантаження.
Врізні дотягувачі для внутрішніх та зовнішніх дверей RYOBI® серії СО можуть монтуватися на двері вагою до 180 кг завширшки до 1800 мм. Врізні дотягувачі для внутрішніх та зовнішніх дверей RYOBI® серії СОU призначені для монтажу на двері вагою до 65 кг з максимальною шириною 950 мм.
Дотягувачі RYOBI врізні мають цикл зачинення та відчинення 500 000. Дотягувачі RYOBI  врізні мають у комплектні ковзну тягу. Головною перевагою, яку надають, дотягувачі RYOBI врізні , є прихований монтаж, завдяки якому виріб непомітний у дверях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *