Презентація XTREME пакету KeyLine у м. Львів

Всім привіт .
Ітак спробую коротко розповісти .
25 лютого у нас  в чарівному місті Львів , спеціалістами Локсмайстер , було  проведено презентацію нового XTREME kit пакету , від компанії KeyLine , також було презентовано новий декріптор автомобільних ключів 884 mini відповідно теж Кейлайн.

Так от це  новий екстрім пакет являє собою новітню прошивку для декріпторів Keyline 884 ultegra і 884 mini. Спецам Keyline  вдалось розшифрувати алгоритм  кодування  автомобільних ключів на так званому 48му чіпі Megamos 10 . Цей пакет  дозволяє клонувати  ключі,  фольксваген , ауді , шкода , сеат, порше , фіат. і тд.  включно до 2014р виготовлення . Без будь яких маніпуляцій із блоком управління автомобілем.
Деякі автомобілі починаючи з 2015р. випуску обладнані чіпом  нового покоління  і їх наразі неможливо клонувати , але як заявив представник компанії Кейлайн , їхні спеціалісти вже приступили до розшифрування алгоритму .
На семінарі ми клонували  ключ для Фольксваген Амарок 2014р. прилизно за 20хв , 10 із них тривало розшифруванні алгоритму на сервері Кейлайн в Італії , то ж ми пили каву 🙂 . Так для клонування ключів Мегамос 10 потрібне підключення до Ітернет  так як для розшифрування потрібен потужний компютер точніше сервер . Швидкості GPRS  інтернету вистарчає, так як  декріптор лише зчитує дані з чіпа ключа  відсилае на сервер , той рішає задачу і присилає готове рішення яке декріптор записує на новий чіп. Також декріптор Міні 884 працює із планшетами та смартфонами Андроїд.
Оскільки новий декріптор презентовано то тепер  Локсмайстер центр у м Львові , що  по вул. Митрополита Андрея 14 , є одним із перших  в Україні хто вміє клонувати такі складні ключі .
ми  розширили модельний ряд клонованих ключів фольксваген груп , та інших котрі використовують 48й чіп, до 2014р.
P.S є один мінус в цього декріптора . Мабуть доведется придбати ще кавову машину .  🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *