ПРО МОЖЛИВОСТІ DISEC …

Ми уже не один раз повідомляли про переваги збирання замків(циліндрів) під один ключ або ж у майстер-систему. Адже значно зручно та комфортно мати єдиний ключик, який відчиняє всі ваші двері та нема потреби носити з собою зв’язку різних ключів від цих дверей.

Та зібрати в одну комбінацію можна не тільки циліндри…

До нас звернувся клієнт з метою та бажанням максимально посилити захист своїх дверей. Причиною цього стало те, що у будинку де він проживає, прокотилася хвиля квартирних крадіжок і злодіїв не піймали. А значить – не зупинили! Ця обставини дуже бентежила замовника, тому якщо хочеш запобігти майбутньому злочину – роби певні кроки для цього сьогодні!

Фахівці магазину «ЛокМайстер на Подолі» запропонували не тільки надскладні та потужні замки, які майже неможливо відкрити різними методами, які практикують злодії. Також розповіли клієнту про потрібність захисту замків та ознайомили з варіантами як це можна зробити.

Замовник обрав максимальний захист – протектор DISEС MAG 3G від італійського виробника DISEC. Ця модель поміж надійного захисту від зламу, має можливість надійно закрити отвір до замку, не даючи жодних шансів спробам маніпулювати з замком або ж зіпсувати його.

Було прийнято рішення цим протектором захистити обидва замка на дверях. Та є одна незручність – магнітні ключі від замків однакові і перед клієнтом замаячила вірогідність майбутньої плутанини з їх використанням.

Та DISEС може вирішити та усунути і цю незручність! Обидва протектори зібрали під один магнітний ключ, що значно добавило комфорту у їх використанні. Нема потреби носити з собою два ключа та можливо їх плутати!

Отож протектори від DISEС не тільки максимальний захист ваших замків від руйнування, а й максимальна зручність їх використання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *