про упередження .

привіт .
відразу скажу наперед що я нехочу щоб  ви сприйняли це як вихваляння чи критику в чийсь бік . Це лише випадок з життя , про те що може бути якщо купуєш не у офіційного дилера .
До нас у Локсмайстер центр звернулась , одна панянка , котра нещодавно  повернулась додому в Україну, з Італії. Пані придбала квартиру у новобудові , звісно ремонт і звісно заміна дверей . Заздалегіть було придбано в Італії замок OMEGA і замок Мотурра під DIN циліндр і Броненакладку DISEC. Далі пригода стосуєтся ОМЕГИ . ЗАмок був прижбаний без торцевої планки. Привезений сюди і відданий її знайомому виробнику  для врізки в нові двері . Виробник відмовився , через відсутність  планки. Далі замок поїхав назад в Італію до продавця  щоб той продав до нього торцеву планку . І далі найдивніше , продавець причепив до замка торцеву планку невідомого походження , та ще й на дві зривні заклепки і замок приїхав в Україну . Клієнтку такий вигляд замка довів до “сказу” . І тоді вже в роботу пішов ГУГЛ в якому знайшлись ми , Локсмайстер центр, що на Митрополита Андрея 14 .
Далі ми вислухали усю цю епопею із усією “красномовністю” емоційно збудженої жінки .
У мене назріло запитання . А чому придбали замки так далеко від місця де будуть двері .
Відповідь мене вразила і дещо здивувала , ” бо все що імпортне із техніки в Україні , то везуть із Росії і то ще й підробка”. Ну , але спокійно за кавою, вимлухавши багато епітетів в бік тих циганів (італійців), на щастя нам вдалось переконати клієнтку що це не так , їй впали в  око  двері із нашого асортименту , НОВИЙ СВІТ  і після її відпустки будемо щось комбінувати …. Далі буде …

P.S. той замок омега поїхав назад в Італію . цікаво скільки часу, коштів і нервів, було витрачено на його доставку туди назад 2 рази .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *