Продукція Rosslare в готелі “Корона”

Фахівці ЛоксМайстер® розробили і реалізували рішення контролю доступу для готелю-апартаментів "Корона" в курортному центрі Одеси в районі Аркадії.
 
Готель розташований в новому елітному багатоповерховому будинку і займає два поверхи. У всьому будинку використовується система контролю доступу.
 
Спочатку на дверях готелю, який розташований на 5 поверсі багатоповерхового будинку, стояв контролер, що керувався за допомогою введення коду доступу.
 
Замовником було поставлено завдання підібрати зчитувач, який зможе працювати з уже функціонуючими безконтактними брелоками.
 
 
Зручність такого контролера в тому, що гостям немає необхідності згадувати код доступу. Фахівці ЛоксМайстер® підібрали контролер Rosslare АС – Q42Н (рослер), який відповідав всім технічним вимогам клієнта і ідеально підійшов по дизайну до встановленого на вході в готель обладнання. Також на дверях кафе знаходиться на території готелю локсмайстер встановили контролер Rosslare АС – 015 разом з двома зчитувачами брелків Rosslare AY-CR12W (рослер).
 
Для спрощеного доступу до цих дверей персоналу готелю в разі відсутності електрики були встановлені циліндри MUL-T-LOCK® 7х7 (мультилок), зібрані під один ключ, а для керуючого готелю був виготовлений ключ SYNERKEY (сінеркей), використання якого дає змогу відкривати обидві двері, як за допомогою зчитувача, так і з можливістю використання циліндрових механізмів.
 
Подібне рішення забезпечить комфорт і безпеку проходу як для клієнтів, так і для персоналу готелю.
 
Фахівці ЛоксМайстер® завжди готові розробити і впровадити систему контролю доступу для приватного або корпоративного об’єкта.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *