Професійна консультація не виходячи з дому

Мережа магазинів з монтажем “ЛоксМайстер” виконує безліч послуг по монтажу замків, дотягувачів, вхідних металевих дверей та інші. Але самою початковою послугою, яка передує всім іншим є професійна консультація. Завдяки сучасним методам комунікації Ви можете замовити професійну консультацію безпосередньо додому будь-яким зручним для себе способом, чи по телефону, чи по електронній пошті, чи по SKYPE.
Наш майстер виїжджає на об’єкт (квартира, офіс, будинок) і дає технічну оцінку та консультацію можливостей максимального захисту вашого майна.
Дедалі частіше виникає готовність та необхідність використовувати сучасні електронні системи доступу, системи контролю та обліку робочого часу, інтелектуальні системи замикання дверей. Та не часто компанія або приватний клієнт можуть дозволити собі самостійний монтаж такої системи, не маючи для цього необхідних практичних навиків.
У нашій компанії вас проконсультує досвідчений фахівець, який на практиці знайомий з технічними характеристиками та особливостями різних моделей продукції, технічними нюансами монтажу. Він допоможе підібрати оптимальний варіант відповідно до ваших вимог і побажань, враховуючи весь комплекс отриманих даних.
На даному етапі розвитку технологічного прогресу виїзд  майстра до замовника – це кваліфікований підхід до вирішення питання безпеки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *