Профілактика готельних замків разом з «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Карантин – не лише обмеження та проблеми, а й чудові можливості. Як для звичайних людей, так і для бізнесу. Ось і черговий наш клієнт, представник одного з преміальних готелів м. Києва, в цих непростих умовах звернувся в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 з проханням здійснити профілактику готельних замків, придбаних декілька років тому. Оскільки готель в даний час працює в обмеженому режимі, це створює умови для вирішення питань технічного обслуговування наявного обладнання, в т. ч і замків.

Тож наші фахівці оперативно вирушили на виконання завдання. У готелі встановлені електронні карткові замки INHOVA SPY SmartAir Wireless відомого іспанського виробника продукції безпеки – компанії TESA® – надійне та ефективне рішення з безпеки, які практично завжди безвідмовно працює, періодично вимагаючи лише заміни елементів живлення, що і було зроблено.

Електронний картковий замок SPY SmartAir Wireless (Іспанія) – сучасна розробка компанії TESA, в якій поєднані новітні технології безконтактної передачі даних з усіма перевагами замків на контактних носіях.

Дані замки забезпечують можливість побудови системи контролю доступу будь-якої складності з програмуванням відкривання дверей за часом, дням тижня, святковим дням, а функції антипаніки і електронної приватності (заборона доступу при знаходженні гостя в номері) дозволяють гнучко налаштовувати доступ в номерний фонд.

Вбудована пам’ять подій забезпечує зберігання до 1000 записів, а різні варіанти виконання і можливості установки з механічними замками інших виробників дозволяють встановити TESA® SmartAir практично у будь-які двері.
Сумісність з будь якими дерев’яними, металевими та профільними дверима та з більшістю механічних замків інших виробників забезпечують належний рівень захисту та безпеки.

Відразу після встановлення замка та прописування до нього карти користувача система готова до використання. Вже за кілька хвилин Ви готові до керування системою контролю доступу.

Зазначимо, що INHOVA SPY SmartAir Wireless – це єдина система електронних замків для готелів, що пропонує цілісне і технологічно довершене рішення, що і обумовлює її високу популярність у наших клієнтів.

Отже, проведені профілактичні роботи гарантують подальшу безвідмовну роботу карткових замків, підтверджуючи салоган компанії «Обираючи INHOVA, Ви обираєте якість!», з яким фахівці нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 повністю згодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *