ПРОМІНЬ СВІТЛА КРІЗЬ ТЕМРЯВУ…

Щиро вітаємо всіх із Днем Незалежності України!

 Усі великі успіхи нашої держави складаються з досягнень кожного небайдужого українця, як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій, які єднають нас, зміцнюють нашу державу. Сердечно бажаємо вам, дорогі друзі, щастя, радості та добра!

Слава Україні!

Продовжуючи  тему попередньої світлини, а саме поява у продажу дверної фурнітури чорного кольору, хочемо детальніше представити захисну фурнітуру ROSTEX RN1/RN4_LUMINO RN від відомого чеського виробника ROSTEX.

    

ROSTEX RN1/RN4  розрахована на встановлення на основні замки для вхідних металевих, дерев’яних та профільних дверей товщиною 40-50мм з можливістю подовження до 100мм (за рахунок додаткових комплектів кріплення).
Фурнітура має З-й клас безпеки. Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь.
Загартований протектор циліндра буде надійно захищати від спроб  висвердлити.

Але головна фішка цієї фурнітури те, що ручки серії Lumino підсвічуються в темряві. Це стало можливим завдяки тому, що в ручці знаходиться скляна капсула на стінках якої знаходиться люмінофор, а заповнена капсула газом тритієм.

Тритій впливаючи на люмінофор викликає його світіння при чому воно постійне і цілодобове. Світіння цього джерела світла може безперервно тривати протягом десятків років.
Завдяки цьому ви зможете відшукати ручку в повній темряві і без проблем відкрити двері.
Що важливо, для підсвічування ручки не потрібні додаткові джерела живлення типу батарейок або акумуляторів. Світіння має зелений колір.

Виробник заявляє, що гарантований час безперервної роботи джерела світіння  складає майже 15 років !

Дякуємо ЗСУ, що боронять нашу землю від ворога! Віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *