Протектор DISEC DIAMOND – високий стиль і надійний захист.

Всі ми розуміємо, що серце дверей – це замок, а секретність замка обумовлена циліндром, який в ньому встановлено. І чим вище секретність циліндра, тим вища стійкість замка до спроб, так званого, інтелектуального відмикання, тобто, за допомогою відмичок.

Проте, істиною є те, що циліндр потребує захисту, тому що він піддається вандальним атакам.
Для забезпечення захисту циліндра від вандальних атак застосовують спеціальну захисну фурнітуру. В залежності від конструкції замків і уподобань споживача, вона може бути різною:
– така, що розташована на одній планці
– фурнітура «на розетці». Монтується на двері окремо від ручки. Застосовується разом з ручками, що натискаються і разом з ручками-скобами. Зазвичай застосовується із замками, так званого «Італійського типу», а також із замками європейського типу, коли споживач з ряду міркувань хоче мати окремо встановлені ручку і протектор циліндра.

Звичайно, що такі протектори теж поділяються на класи захисту. В рамках даної статті ми представляємо вам протектор високого ступеня захисту (за найвищим, 4-м класом захисту) DISEC DIAMOND від відомого італійського виробника компанії DISEC.

Цей протектор призначений для захисту циліндрового механізму стандарту DIN від зламу.
Для збільшення стійкості до зламу, корпуса протекторів DISEC DIAMOND виготовляються із загартованої сталі, в отвори кріплення броненакладки встановлюються загартовані кульки.
З метою підвищення стійкості протекторів до спроб свердління спеціальними свердлами, в корпус протектора вмонтовані спеціальні штифти з алмазним напиленням.
Тип монтажу даного захисного протектора – методом врізання в полотно дверей з подальшим кріпленням безпосередньо до корпусу замка. Це унеможливлює маніпуляції з протектором за допомогою інструменту вандального зламу, званого в народі «фомка».

При цьому, отвір в дверях навколо протектора прикривається спеціальною підсиленою «юбкою». Це також служить захистом від можливих спроб просування всередину дверей інструментів зламу.
Кріплення до корпуса здійснюється за допомогою гвинтів зі спеціального матеріалу і спеціальної форми, які витримують до 4200кг навантаження на злам.

Для того, щоби можна було «вписати» протектор DISEC DIAMOND в інтер’єр та у відповідність з кольором та обробкою дверної ручки, протектори DISEC комплектуються спеціальними декоративними накладками:
1. Обробка хром матовий. Має матову поверхню, що подряпана щіткою, сріблясто-сірого кольору. Найкраще виглядає на дверях червонуватих відтінків: від світлого кремового до темно-коричневого шоколадного. Для інтер’єрів у сучасних та класичних стилях.
2. Обробка матова нержавіюча сталь, має холодний сталевий відтінок із матовою поверхнею, що подряпана щіткою.
3.  Обробка хром полірований. Одна із найпоширеніших та найстійкіших обробок. Має поліровану дзеркальну поверхню сріблястого кольору. Добре виглядає як на темних, так і на світлих дверях всіх кольорів. Підходить до всіх стилів інтер’єрів.
4. Обробка латунь PVD, має яскраво жовтий колір та поліровану поверхню. Обробка стійка до подряпин та впливу зовнішнього середовища. Найкраще виглядає на темних дверях, підходить до інтер’єрів у класичному стилі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *