Протектор Disec Magnetic –інноваційний захист Ваших дверей в «ЛоксМайстер Київ-Центр» !

Якісний сучасний та надійний замок і ефективний високосекретний циліндр – необхідні складові системи безпеки будь-якого помешкання. Проте не варто забувати, що для ефективного функціонування цих елементів, несанкціонований доступ до них також варто унеможливити. І саме з цим найкраще справляються броненакладки, або, як їх ще називають, захисні протектори.

Саме така проблема виявилася у нашого чергового клієнта. Він звернувся до магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 з проханням посилити захист дверей, оскільки кілька квартир у їх будинку нещодавно було пограбовано зловмисниками.

Після вивчення системи безпеки вхідних дверей клієнта виявилося, що попри міцну конструкцію дверей та відносно сучасні замки та циліндри, захист циліндра через відсутність броненакладки, практично відсутній. А значить, потенційно, квартира клієнта могла стати черговою легкою «здобиччю» зловмисників. Тому після консультацій з клієнтом, було вирішено посилити систему безпеки вхідних дверей шляхом установки високонадійного сучасного захисного протектора. Адже у цьому випадку загальний рівень ефективності системи безпеки, з урахуванням вже встановлених елементів, значно покращувався.

В якості дієвого рішення даної проблеми фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували встановити інноваційний протектор з магнітним механізмом DISEC MAGNETIC 3G. Даний протектор розроблено італійською компанією DISEC та призначено для ефективного захисту серцевини замків. Він унеможливлює проникнення злодіїв усередину об’єкту, перекриваючи доступ до замкової шпарини, і блокуючи таким чином потрапляння сторонніх предметів усередину.

Протектор DISEC MAGNETIC 3G являє собою врізну броненакладку із трьома магнітами всередині, кожен із яких має унікальне позиціонування на 60 градусів відносно центру, які повинні ідеально поєднатися з позиціонуванням полярних їм магнітів у ключі. Антивандальна кришка повністю перекриває свердловину циліндра в закритому стані та захищає циліндр від заштовхування сторонніх предметів та елементів, за допомогою яких можна спробувати зламати замок. Отже, забезпечується захист циліндра від відмичок. Під поворотною кришкою знаходиться протектор, який стає повноцінним захистом від свердління і грубого злому.

Протектор Disec Magnetic забезпечує:
– захист ключового отвору від потрапляння сторонніх предметів і рідин;
– захист циліндра (сердечника, вставки, личинки) від вандальних та інтелектуальних методів розкриття (висвердлювання, зламу, бампінгу, відмичок і т.д);
– захист роторного механізму (OMEGA) від вандальних та інтелектуальних методів розкриття;
– захисту сувального механізму від вандальних та інтелектуальних методів розкриття;
– високу стійкість вхідних дверей до злому.

Отже, після узгодження, дану броненакадку було успішно встановлено, а клієнт залишився повністю задоволений як надзвичайною технологічністю DISEC MAGNETIC 3G, так і професіоналізмом фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр», адже протектор було встановлено швидко, якісно та в узгоджений час.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадують: лише наявність броненанкладки може гарантувати, що Ваш циліндр та замок дійсно надійно захищені. Тому її наявність – це обов’язкова вимога ефективної системи захисту будь-якого помешкання. Захисту, на якому не варто економити. Адже якісна продукція з гарантією від офіційного представника в Україні та професійний монтаж – дві обов’язкові передумови ефективності захисного протектора. І добре, що все більше наших клієнтів це чудово розуміють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *