Коли ми говоримо про протектори, броненакладки, на думку одразу приходять вхідні металеві двері, проте й інші двері теж потребують захисту.
Розглянемо двері, виготовлені з профільних конструкцій. Це розповсюджені металопластикові та алюмінієві двері, які доволі розповсюджені на входах до офісів, магазинів, громадських будівель, тощо.
Усі ці двері є вхідними, вони зачиняються, а значить в них є замки, замки керуються циліндрами.
Для того, щоби запобігти несанкціонованому проникненню, застосовують циліндри (вкладки, лічинки) певного рівня безпеки. А щоби запобігти вандальним атакам, циліндри (вкладки, лічинки) потрібно захищати.
Дехто може заперечити, мовляв, в профільних дверях, де є скло, його легше розбити, ніж зламувати замок. Так, але це гучний спосіб, що супроводжується неабияким шумом. Чи навряд зловмисник вибере його. Дехто скаже, що офіс, магазин, як правило, знаходяться під контролем датчиків охоронної сигналізації. Так, але чи замислювався хтось, що датчики лише констатують той факт, що в приміщення вже хтось проник, а двері вже відчинені?! Додайте сюди час, потрібний охороні на реагування, корки на дорогах, людські фактори. Виходить, що той, хто вже знайомий з приміщенням і знає де, що лежить, візьме своє.
Отже, зрозуміло, що найперша перешкода – це двері. І чим складніше буде відкрити замок на них, тим більше часу необхідно для проникнення в приміщення і тим більше вірогідність, що зловмисник відмовиться від задуманого.
Враховуючи особливості конструкції профільних дверей і особливості замків, які встановлюються в профільні двері, інженери компанії DISEC (Італія), розробили спеціальні протектори (броненакладки) моделі DISEC GUARD, які призначені для встановлення на профільні двері (металопластикові, алюмінієві) і захищають циліндри (вкладки, лічинки) від силових спроб зламу (свердління, зламування, витягування). Протектор також створює незручності при спробі маніпулювання з циліндром (відмикання відмичками).
Звичайно, деякі виробники випускають фурнітуру із захисним протектором, який розташований на одній планці з ручкою. Але, в разі застосування ручки-скоби (що є доволі розповсюдженою на вхідних дверях), виникає потреба в протекторі, який встановлюється окремо.
Беручи до уваги той факт, що конструктив профілю може бути різний, як і різними можуть бути конструкції замків, протектори DISEC GUARD випускаються і пропонуються в магазинах мережі ЛоксМайстер наступних моделей: SG 15; SG 16; SG 19; SG 31.
Вони відрізняються за конструкцією способами кріплення. Всі моделі протекторів виготовлені з нержавіючої сталі і мають 3-й клас захисту Як правило, протектори кріпляться наскірзним методом за допомогою стяжних гвинтів М4, М5 і М6 (залежить від моделі). Зовнішня (захисна) частина протектора кріпиться до зовнішньої поверхні дверей, гвинти проходять крізь корпус замка і притягуються гвинтами до внутрішньої поверхні через спеціальну сталеву пластину. Після затягування гвинтів, пластина прикривається декоративним щитком.
В разі моделі SG 15, кріплення протектора відбувається безпосередньо на зовнішню частину дверей. Зовнішня частина притягується до поверхні дверей за допомогою зворотної пластини, яка встановлюється всередину дверей. Він застосовується тоді, коли замок не має наскрізних отворів для проходу гвинтів.
Способи кріплення різних моделей протекторів, можна побачити у відеооглядах та схемах нижче.
Відеогляди можна переглянути за даними посиланнями:
1. Протектор SG 15:
https://www.youtube.com/watch?v=qxs54zV0cDI
2. Протектор SG 16:
https://www.youtube.com/watch?v=JrYxF6DhRx4&feature=youtu.be
3. Протектор SG 19:
https://www.youtube.com/watch?v=TPboqkaIQvo&feature=youtu.be
Протектори моделей SG 15; SG 16; SG 19; SG 31 пропонуються в наступних обробках: Нержавіюча сталь матова, хром матовий.
Отже, підсумовуючи сказане, можна зробити висновок:
1. Профільні двері теж потребують захисту.
2. Захист профільних дверей відбувається шляхом встановлення циліндру відповідного класу безпеки.
3. Циліндр потребує захисту шляхом встановлення захисного протектора (броненакладки).
Насамкінець треба зазначити, що встановлення даних броненакладок потребує підготовки, інструменту і навичок роботи з ним і відповідної підготовки. Адже, помилка при встановленні призведе до порушення цілісності поверхні профілей.
Тому ми радимо за послугами зі встановлення звертатись до майстрів, які працюють в мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер. Для цього радимо завітати, або передзвонити до найближчого до вас магазину ЛоксМайстер.
Наші майстри проведуть якісне встановлення, а менеджери магазинів допоможуть правильно підібрати необхідну модель, в залежності від конструктиву дверей і замків.