Протипожежні замки ABLOY® для «Нового каналу»

Наша мережа нерідко співпрацює з українськими телевізійними каналами у питаннях організації безпечного замикання. Адже будівля та офісні приміщення телеканалів – об’єкти з обмеженим доступом, що вимагають належного рівня безпеки, якісного контролю та розмежування доступу, моніторингу ключів.
 
Нещодавно нашому київському магазину «ЛоксМайстер на Подолі» пощастило виконувати цікаве завдання з забезпечення якісного замикання у офісно-виробничих приміщеннях «Нового каналу», що розташовані на вул. Тургенівській. Після переїзду міжкімнатні двері нових приміщень потребували встановлення нових протипожежних замків. Наші спеціалісти виїхали на об’єкт та після діагностики встановлених у будівлі міжкімнатних дверей, запропонували рішення з фінськими протипожежними замками ABLOY® моделі 4292. Дана модель замка сертифікована згідно стандарту EN 12209:2003, підходить під циліндр EuroDin стандарту та будь-яку міжкімнатну дверну фурнітуру.
Фінські протипожежні замками ABLOY® 4292 (Аблой) для «Нового каналу»
 
Замовник залишився задоволеним виконаним завданням та роботою нових замків ABLOY®, а ми, у свою чергу, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *