ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ

Як ми вже писали раніше в нашій демонстраційній залі з’явились нові протипожежні двері від виробника Сталь-М (Рівне).

Трошки поговоримо про ці двері, навіщо вони взагалі потрібні.

Протипожежні двері призначені для того, щоб знизити ризик виникнення та розповсюдження пожежі в будівлі. Особливо ці двері актуальні в місцях великого скупчення людей – торгові центри, бізнес центри, лікарні, навчальні заклади тощо. Звичайно ж в таких місцях протипожежні двері потрібно ставити обов’язково, це прописано в спеціальних законодавчих нормах.

Також такі двері рекомендуємо використовувати і в приватному секторі. Особливо в місцях ризику виникнення пожежі, наприклад в котельнях.

Протипожежні двері бувають різні за своїми характеристиками та межею вогнестійкості. В основному межа вогнестійкості встановлюється 30 або 60 хвилин, але бувають і з більшою межею. Звичайно ж двері випробовуються на задану межу та обов’язково на дверях повинна бути прописана інформація, яку межу вони мають та додаватись сертифікат.

Монтаж протипожежних дверей повинен виконуватись професійними майстрами з використанням приписаних у сертифікаті матеріалів. Вони обов’язково повинні бути обладнані дверним дотягувачем, а монтажна піна повина бути протипожежною.

Двері виробництва Сталь-М відповідають всім необхідним вимогам. Вони сертифіковані по різним ступеням вогнестійкості. В комплектації з дверима йде протипожежна фурнітура, дотягувач, піна. Двері можуть бути різні за розмірами, одностулкові та двостулкові, різні за своїм дизайном.

А наш магазин ЛоксМайстер на Печерську має кваліфікованих майстрів, які правильно згідно стандартів ці двері встановлять!

З конструктивом дверей Ви зможете ознайомитись в нашому магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *