Протипожежний врізний замок ISEO 2D11116524.4

Доброго дня! Пропонуємо до вашої уваги новинку на ринку України, а саме врізний, протипожежний, сертифікований замок від італийського виробника компаніі ISEO.

ISEO – транснаціональна компанія-лідер у розробці та виробництві систем інтелектуального управління доступом. З 1969 року компанія працює над просуванням концепції безпеки, створюючи продукцію для простих споживачів, компаній і великих проєктів. ISEO сьогодні це символ Made in Italy, в якому працює понад 1200 співробітників по всьому світу і який охоплює весь ринковий сегмент: від житлових будинків до великих комерційних і фінансових об’єктів, готельних і транспортних об’єктів, а також об’єктів критичної інфраструктури.

Завдяки зростаючій інтеграції найкращих досягнень точної механіки та інтелектуальної електроніки, ISEO виводить рівень безпеки на новий вимір: свободу пересування завдяки філософії Ultimate Access Technologies.

Розглянемо модель врізного замока ISEO 2D11116524.4

Основний замок ISEO 2D11116524.4 1-WAY DIN RIGHT для протипожежних та вхідних сталевих дверей.
Сертифіковано згідно DIN18251 для вогнестійких дверей
Всі деталі замка сталеві.
У відкритому стані замок відмикається натисканням на ручку з будь-якої сторони дверей. У зачиненому стані з обох боків ручка має вільний хід (натискається, але замок не відмикається). Ключем замок відчиняється з будь-якого боку дверей завжди.

Міжцентрова відстань 72 мм.
BackSet 65 мм.
Сторонність – лівий. (є права модель ISEO 2D11116514.4 1-WAY DIN RIGHT)

Торцева планка: обробка – оцинкована сталь.
Зворотна планка в комплекті немає.
Додаткові аксесуари:
Ручки для протипожежних дверей серії 0324* і 0325*.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *