РАДЛОК – вітчизняне рішення безпеки та захисту!

Ми розуміємо що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Дуже часто відвідувачі нашого магазину цікавляться замками вітчизняного виробника. Але на при великий жаль замки хорошої якості та складності, які були б конкурентні виробам іноземного походження,  в Україні майже не виробляються. Майже все що є на прилавках або вітринах торговельних майданчиків завозиться з-за кордону. І поки що альтернативних рішень, які б вирішили цю проблему не існує.

Але є поодинокі випадки відкриття невеликих виробництв , які опановують сучасні технології  та намагаються запропонувати нашому покупцю досить гідний та якісний товар. Мова йде про РАДЛОК.

Якщо дуже коротко про замки від РАДЛОК…

Протизламний сувальдний замок

Не розкривається інтелектуальними методами

Розроблений, впроваджений і виробляється в Україні

Не має аналогів у світі

Ексклюзивне, дрібносерійне виробництво

Ручне складання, підганяння та доведення

Крім того, звертаємо на наступні переваги замків РАДЛОК по відношенню до інших замків…

– Захист від будь-яких відмичок. При будь-яких маніпуляціях кодові сувальди вільно переміщуються вгору і вниз, не надаючи жодної інформації, оскільки не контактують з блокувальною стійкою.
– Екстремально високий захист на забивання або вдавлювання ригеля в глиб замку.
– Захист від розтину за допомогою так званого «комірця» або «звертка».
– Наявність на зовнішній стороні корпусу алмазного захисного вкладиша (запечені в металі алмазні гранули).
– Усередині ригеля будь-якого замку Радлок є 2 алмазні вкладиші, які є алмазними сегментами, що випускаються для виробництва дискових фрез і які являють собою запечені в металі алмазні гранули.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», де є можливість ознайомитися з  замками від РАДЛОК. Наші фахівці запропонують оптимальний захист для ваших замків, які будуть надійно боронити ваші двері!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *