Разом з Abloy неможливого не буває!

Високоякісний циліндр замка – основа надійності всієї дверної конструкції. Адже саме він  є тим виконавчим елементом, який, зчитуючи нанесений на ключ механічний код, приводить в рух замикаючі компоненти замка. Саме від його міцності, захисних і антивандальних властивостей, обумовлених якістю виконання і матеріалів, і залежить в кінцевому рахунку ефективність системи захисту дверей.

Спеціалісти мережі магазинів «ЛоксМайстер» радять встановлювати найсучасніші замкові циліндри, які забезпечують найвищій рівень захисту та секретності. В цьому сенсі альтернативи продукції всесвітньо відомого концерну ASSA ABLOY – циліндрам Abloy® Protec2 – просто не існує.   
 
 
Замкові циліндри Abloy® Protec2 (аблой протек) – найкраще практичне втілення найвищого рівня секретності, зносостійкості і простоти в експлуатації. Корпус циліндрів Abloy® Protec2, підсилений платою із загартованої сталі, забезпечує надійний захист від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та несанкціонованого дублювання, а також висвердлювання. Циліндри Abloy® Protec2 справно працюватимуть в мороз і спеку, під дощем і снігом.
 
Крім того, замкові циліндри Abloy® Protec2 легко інтегруються в системи «Майстер-ключ» і «Один ключ для всіх».
Проте однією з найважливіших особливостей циліндрів Abloy® Protec2  є модулярність. 
Завдяки такій конструктивній особливості циліндри Abloy® Protec2 мають розширену лінійку розмірів та комбінацій частин. Такий підхід надає додаткові переваги при специфікації продукції на приватному чи корпоративному об’єкті. 
 
По-перше, модулярність допомагає задовольнити естетичні потреби замовника: правильно підібраний та встановлений циліндр прослужить довгі роки, а виконана робота – свідчитиме про високу кваліфікацію майстра.
 
По-друге, правильний розмір циліндру задовольняє вимоги щодо безпеки при монтажі на двері захисного протектора або фурнітури. 
 
Саме модулярність циліндрів Abloy® Protec2 дозволяє фахівцям магазину «Галицький ЛоксМайстер» виконувати різні, іноді доволі складні завдання. Ось і нещодавно вони спромоглися на маленьке диво: виконали цікаве унікальне замовлення, зібравши для клієнта циліндр Abloy® Protec2 нестандартного розміру: 142мм х 31мм х111мм. 
  
Це ще раз доводить, що для висококласних спеціалістів «Галицького ЛоксМайстра»  неможливого практично не  буває. Звісно, що окрім майстерності, дякувати за це треба і продуманій конструкції замкових циліндрів Abloy® Protec2, які є в наявності в усіх магазинах мережі «Локсмайстер».
 

 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *