RB-DOORS ART з накладками NATURE

Компанія ЛоксМайстер завершила роботи на одному з приватних об’єктів у Шевченківському районі м. Києва. У багатоквартирній новобудові були встановлені особливі вхідні двері безпеки ізраїльського виробництва
RB-DOORS ART з гальванізованої сталі.

На цих вхідних дверях були застосовані індивідуально розроблені декоративні МДФ накладки Серї NATURE, в плівці ПВХ 20 DARK OAK (Венге темний) в поєднанні з золотистою патиною. Роботи по створенню дизайну накладки велися спільно з дизайнером «СПВ Компані» Інною Іваницькою, в результаті вийшов цікавий проект з яскраво вираженою індивідуальністю.

Inhova

Вхідні двері – ключ до безпеки приміщення. Від конструктиву дверей залежить їх надійність і довговічність. Оптимальна конструкція вхідних дверей повинна складатися з двох листів сталі, всередині якого розміщені ребра жорсткості, що додають міцності дверному полотну, щоб протистояти зусиллям злому. Саме такий конструктив вибрала господиня квартири Наталя, з допомогою наших майстрів консультантів.
Концепція дизайну накладки виконана в сучасному стилі, завдяки контрасним кольорам плівки з патини, а також природним мотивам, дизайн накладки здобув відчуття старовинної класики з нотками модерну, що чудово вписується в загальну концепцію неординарного та яскравого дизайну інтер’єру. Накладка виконана в теплих та контрасних кольорах, поєднання темно коричневого кольору з яскравим золотисто-медовим кольором патини гармонійно підкреслили особливу неповторність і виразність.

Кожне з приміщень будинку володіє своїм індивідуальним характером, і сміливі рішення по обробці дверей підкреслюють ці особливості. Дизайнер Інна Іваницька органічно укомплектувала дані двері фурнітурою чеського виробника Rostex (Ростекс) модель Astra (Астра) в матовій обробці.
Різноманітні матеріали які фахівці ЛоксМайстер у співпраці з дизайнером органічно поєднують у створенні вхідних дверей це і натуральний камінь SLATE STOUNE  (Слейт стоун)  і мдф панелі і, звичайно насичені і натуральні колірні рішення.
Двері були встановлені нашим локсмастером згідно вимог та норм встановлення конструктиву АРТ. Двері ізраїльського виробництва встановлюються на бетон, що ще раз посилює надійність і довговічність вхідних дверей. МДФ-фасади, декоровані плівкою VINORIT® (віноріт) – це не лише зразок смаку та вишуканості, проте й надійного захисту. Обираючи ПВХ-плівки VINORIT®(віноріт), ви обираєте захист вхідних дверей від впливів зовнішнього середовища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *