Реалізована система контролю управління доступом (СКУД)

На цьому тижні працівники магазину “ЛоксМайстер Буковина” виконали рішення по СКУД. Система контролю управління доступом являє собою систему, що дозволяє відчиняти двері без ключа по заздалегідь наданим правам власником чи відповідальною особою. При застосуванні такої системи двері можуть відчинятись декількома способами: з допомогою картки чи магнітного ключа, за відбитком пальців, через введення коду, або ж при натисканні кнопки на визивній панелі та відчинення особою зсередини.

Саме останній спосіб був застосований у нашого клієнта забудовником. Тобто людина підходячи до дверей натискала кнопку, інша людина, яка зсередини, йде до дверей та дивлячись по камері відчиняє двері. Оскільки це виробничий цех, така система взагалі не влаштовувала клієнта. За день двері відчинялись безліч разів, на відчинення йшло багато часу та зусиль, зривався виробничий процес. Тому клієнт звернувся до фахівців “Локсмайстер”.

На двері було встановлено електроригельний замок, дотягувач дверей, зчитувач магнітних ключів  та кнопку виходу. Кожен працівник отримав магнітний ключ і тепер швидко, не чекаючи та не відволікаючи інших працівників, може потрапити до виробничого приміщення. Це проста та надійна система, яка отримала ще й додатковий рік гарантійного обслуговування,  так як була продана та встановлена нашим сервісним центром.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *