Рекомендація!!! Як захистити Ваші двері дотримуючись сучасних технологій???

Доброго дня!

Сьогодні, у нашому житті гаджети відіграють важливу роль. Ми настільки звикли до них, що не можемо уявити майбутнього без них. Технології стрімко розвиваються і даний розвиток не оминув безпеку нашої оселі. Безпека нашої оселі залежить від вхідних дверей, за допомогою яких, ми із Вами зачиняємо нашу оселю. В свою чергу, рівень безпеки дверей залежить від наступних комплектуючих: замок, фурнітура, протектор та циліндр (серцевина личинка, вставка).

Отож, як захистити Ваші двері дотримуючись сучасних технологій??? Рішення є.

До вашої уваги, хочу Вам представити IKON CLIQ GO. Технологія CLIQ Go – це новітня розробка, яка поєднує в собі механіку та електрику. CLIQ® Go є мехатронною системою блокування, заснованою на точних механічних компонентах і мікроелектронних модулях технології CLIQ® від ASSA ABLOY. Мікроелектроніка в програмованому, водонепроникному ключі і компактному електронному запірному циліндрі гарантує максимальну безпеку – надійно і без ускладнень. Із такою технологією зробити не санкціонований дублікат ключа просто не можливо, адже кожний ключ є унікальний і якщо ключ, якось буде можна скопіювати, то електронну частину ключа, скопіювати не можливо.

IKON CLIQ GO – це ідеальне рішення поєднати в собі: сучасну технологію, гаджети та  безпеку. Адже даний циліндр, неможливо відкрити відмичками завдяки електронній частині, яка знаходиться саме в ключі. Також даний циліндр захищений загартованим баром проти перелому циліндра та підсиленою шайбою проти висвердлювання самого циліндру. За допомогою блютузу, який вбудований у ключ, даним циліндром можна керувати через смартфон. Встановивши програму CLIQ GO на свій смартфон, Ви можете: встановлювати своїм ключам графік, відстежувати хто і коли відкривав циліндр, видаляти та добавляти ключі в пам’ять циліндру.

Також в нашому магазині Локсмайстер Буковина, з’явився демонстраційний чемодан із даним циліндром та технологією CLIQ GO. Завітавши до нас, Ви особисто можете більш детально оглянути даний циліндр, переконатись у тому як саме він працює. Ми надамо Вам більш детальну інформацію, та розкажемо, як правильно ним користуватись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *