РЕКОМЕНДАЦІЯ ЛОКСМАЙСТРА! ПРИ ПОГАНІЙ РОБОТІ ЗАМКОВОГО ЦИЛІНДРА ЗВЕРНІТЬСЯ В СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР!

Нещодавно до нас подзвонив клієнт зі скаргами на погану роботу замкового циліндру Mul-T-Lock Interactive+.  Вислухавши скаргу ми запропонували клієнту виїзд нашого майстра на об’єкт з метою усунення несправностей. Проте клієнт забажав самостійно зняти циліндр та принести до нашого сервісного центру. І добре, що так зробив, бо те що ми побачили навряд чи можна було б якісно виправити за межами майстерні.

Циліндр був ретельно змащений солідолом, а це категорично забороняється робити. Тому що солідол накопичує на собі весь пил і з часом циліндр починає або дуже погано працювати, або ж навіть може призвести до заклинювання циліндра.

Ми цей циліндр повністю розібрали, ретельно його промили і за бажанням клієнта ще й перекодували під новий комплект ключів, звичайно ж повністю обновивши всі піни (секрети). Вийшов, як новий.

Клієнт залишився повністю задоволений нашою роботою і замість скарги ми почули слова подяки.

Рекомендація Локсмайстрів – якщо Ваш замковий циліндр починає некоректно працювати, нічим його не змащуйте, це може призвести до сумних наслідків! Зверніться в авторизований сервісний центр де Вам допоможуть вирішити проблему якісно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *