Ремонт та реставрація дверей – справа делікатна

Вхідні металеві двері в наших оселях, офісах й  інших приміщеннях, як і будь-яка річ, в силу різних причин, інколи виходять з ладу. Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер», не дивлячись на те, що  виправити старе завжди набагато складніше, ніж зробити нове, готові надати «друге життя» Вашим вхідним дверям, здійснюючи їх ремонт та модернізацію. Адже дуже часто наші клієнти не хочуть або не мають змоги встановити нові двері, що якнайкраще будуть відповідати усім нормам безпеки та задовольняти естетичний смак. 

Як свідчать спеціалісти магазину «ЛоксМайстер на Подолі» (м. Київ), з огляду на скрутну економічну ситуацію в Україні, послуги з ремонту та реставрації вхідних дверей користуються значним попитом у клієнтів. І нашим фахівцям дійсно є, що запропонувати: заміна замків та фурнітури, регулювання або заміна навісів, заміна ущільнювача або покриття. В результаті цього безпека вхідних дверей підвищується в рази, а візуально двері, за умови встановлення якісних дверних фасадів, будуть виглядати, як нові.
 
У таких випадках майстри нашої компанії нададуть Вам всю необхідну інформацію з переліком продукції, оцінять стан дверей, зроблять заміри, проконсультують та запропонують надійне рішення. 
 
 
Дуже часто до нас звертаються мешканці старих будинків, де вхідні металеві двері починають зношуватися, псується їх зовнішній вигляд, втрачається основний функціонал. Іноді загальний зовнішній стан дверей може бути задовільним, полотно може залишатися цілісним, але після довгого часу до замка потрапляє вода, бруд, пил і механізм поступово виходить з ладу.
 
Наші фахівці вже давно навчилися вирішувати цю проблему – надавати на вибір різні сучасні модифікації замків і фурнітури. Непридатний механізм або його частина демонтуються, і в двері встановлюється нова система безпеки, адаптована під розміри старих отворів. Популярністю користується і заміна корпусу замка. Корпуси Sash Lock виробництва іспанської компанії Santos (Сантос) завдяки неперевершеній якості та широкій лінійці розмірів здобули багато прихильників як серед клієнтів, так і майстрів, які займаються ремонтом дверей.
 
Ми працюємо лише з перевіреними брендами найкращих виробників, якість яких не викликає сумнівів; продукцією, що вирізняється практичністю у використанні, міцністю та якістю виготовлення.
 
Чеський виробник захисної фурнітури ROSTEX® – також серед наших постачальників. Модельний ряд фурнітури ROSTEX® дозволяє перекрити усі монтажні отвори, які залишаються після демонтажу старих ручок. Така фурнітура зробить неможливим спроби вандального зламу замка та циліндру. 
 
 
І звісно, при модернізації дверей варто обрати якісній циліндр, який буде ефективно протидіяти будь якім спробам зламу, відкриття відмичками, бампінгу та іншим способам. В мережі «ЛоксМайстер» представлені найкращі світові виробники замкових циліндрів: MUL-T-LOCK® (Ізраїль), ABLOY® (Фінляндія), що дозволяє забезпечити найкращий рівень захисту приміщень.
 
У одного з наших клієнтів до модернізації був встановлений дуже розповсюджений з часів СРСР "запорізький замок" який і до сьогодні використовують деякі необачні громадяни. Бо навіть недосвідчений зловмисник таку конструкцію відкриє за декілька хвилин. Але, не в нашому випадку, оскільки власник оселі вчасно потурбувався, встановивши два сучасні замкові циліндри: MUL-T-LOCK® Іnteractive+ і ABLOY® Protec2,  які створюють суттєві перепони на шляху крадіїв чужого майна. 
 
 
Отже, підсилити рівень безпеки шляхом розробки та впровадження  комплексного рішення безпеки для вхідних дверей можливо та необхідно. Та робити це треба вчасно, надійно, та якісно, приділяючи належну увагу питанням забезпечення ефективного захисту дверей та їх привабливого зовнішнього вигляду. А мережа магазинів «ЛоксМайстер» Вам у цьому всіляко допоможе. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *