Ремонтопридатність готельних замків INHOVA by TESA® – поза конкуренцією!

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» здійснює не тільки продаж продукції безпечного замикання і контролю доступу, а й надає повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т. п.

Особливе місце в переліку послуг, що надаються фахівцями мережі магазинів «ЛоксМайстер», займає ремонт замків. І не тому, що замки погані, а тому що ситуації бувають різні.
 
Так, нещодавно в магазин «ЛоксМайстер Дніпро» звернувся постійний клієнт магазину – один з готелів міста Дніпропетровськ. Раніше фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» встановили на двері номерів в цьому готелі замки INHOVA by TESA® моделі SPY SmartAir. Однак в лютому три замка були виведені з ладу потужними ударами ногою по дверному полотну. Які цілі переслідувалися людиною, яка била ногою по дверях, історія замовчує.
 
 
Після розбирання і аналізу нанесених пошкоджень, фахівці «ЛоксМайстер Дніпро» визначили, що один замок відновити вже неможливо, а ось інші два, що залишилися, – так. Витративши усього кілька годин і приклавши певну фізичну силу, майстрам «ЛоксМайстер Дніпро» вдалося досягти відновлення повної працездатності двох замків. А все тому, що в цих замках значна частина деталей, що використовуються, – сталеві, а не силумінові або дюралюмінієві. А отже, їх можна вирівняти, зігнути і т. ін. навіть у разі невеликого механічного пошкодження.
   
Компанія INHOVA – світовий лідер у розробці, виробництві і сервісному супроводі систем електронних карткових замків і електронних гостьових сейфів. Продукція INHOVA by TESA® – це іспанська якість і надійність європейського рівня.
З використанням продукції INHOVA by TESA® можлива побудова як традиційної off-line системи, так і віртуальної on-line, а також бездротової on-line системи управління замками і моніторингу подій у реальному часі.
 
Електронний картковий замок SPY SmartAir Wireless (Іспанія) – сучасна розробка компанії TESA (ТЕСА), в якій поєднані новітні технології безконтактної передачі даних з усіма перевагами замків на контактних носіях, але без їх недоліків.
 
Дані замки забезпечують можливість побудови системи контролю доступу будь-якої складності з програмуванням відкривання дверей за часом, дням тижня, святковим дням, а функції антипаніки і електронної приватності (заборона доступу при знаходженні гостя в номері) дозволяють гнучко налаштовувати доступ в номерний фонд.
 
Вбудована пам’ять подій забезпечує зберігання до 1000 записів, а різні варіанти виконання і можливості установки з механічними замками інших виробників дозволяють встановити TESA® SmartAir практично у будь-які двері.
 
 
Фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» рекомендують довіряти свою безпеку продукції, що довела свою ефективність і якість на світовому ринку – INHOVA by TESA® – і не економити там, де краще не економити. Адже при виробництві продукції INHOVA by TESA® застосовуються тільки висококласні матеріали, а її якість і надійність – поза конкуренцією. Тому і ремонтувати замки INHOVA by TESA® цілком можливо. Що в черговий раз довів «ЛоксМайстер Дніпро».
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *