Решітки ShikMETAL – захист просто ідеал!

Зима – традиційний час сплеску крадіжок майна з заміських маєтків та дач. Адже залишені без нагляду на тривалий період, часто без надійних засобів захисту, вони стають легкою «здобиччю» для зловмисників. Ось і черговий наш клієнт звернувся по допомогу лише після того, як став жертвою такого інциденту. Злодії потрапили у його заміський будинок через незахищене вікно та винесли усі цінні речі. Отже, аби не потрапити в подібну ситуацію знову, він відразу звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголіська, 48, адже фахівці нашого магазину мають багаторічний досвід захисту таких об’єктів та чудово розуміють, як зробити це ефективно, швидко та з мінімальними витратами.

Як зазначають фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр», захист вікон та усіх отворів у стінах, включаючи дверні, є необхідним і важливим елементом комплексної системи безпеки як корпоративних, так і приватних приміщень. Надійно захищені, вони не дають зловмисникам можливості потрапити всередину приміщення, а значить, унеможливлюють і сам злочин.

Для захисту вікон ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендує ефективне та відносно недороге рішення для мешканців як приватних будинків, так і квартир – встановлення високоякісних захисних решіток, що практично унеможливлює несанкціоноване проникнення.

В асортименті «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлені розсувні сталеві решітки від компанії ShikMETAL – високоякісна сучасна розробка від провідного українського виробника цієї продукції. , що добре пасує до будь-яких вікон.

Том у після ознайомлення з особливостями будинку нашого клієнта ми запропонували встановити саме ці ефективні решітки.

Чому ми рекомендуємо решітки ShikMETAL (ШикМетал):

– Решітки ShikMETAL виготовляються з якісних матеріалів з дотриманням усіх стандартів, що підтверджується усіма відповідними сертифікатами;
– Розсувні захисні решітки ShikMETAL захищені від підробки серійним номером;
– Розсувні системи ShikMETAL відповідають вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки, не перешкоджають евакуації у разі виникнення джерела займання вогню у приміщенні, не запалюються;

– Мають оптимальне співвідношення ціна/якість  та сучасний дизайн.

Важливо, що усі решітки виготовляються індивідуально під вимоги конкретного об’єкта, встановлюються всередині приміщень навіть після вже зробленого ремонту, практичні (адже решітки не тільки розсуваються, а ще й повертаються в прорізі на будь-який кут і бік, не забираючи простір та світло у кімнаті), а гама кольорів на будь-який смак гарантує, що вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр.

Отже, наші фахівці після погодження з клієнтом здійснили усі необхідні заміри, замовили у виробника, успішно встановили та відрегулювали замовлені решітки.

І як зазначив задоволений клієнт: «Решітки ShikMETAL – захист просто ідеал!». З чим ми повністю згодні.

Для замовлення розсувних сталевих решіток звертайтеся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Наші кваліфіковані спеціалісти нададуть усі необхідні консультації щодо побудови ефективної системи безпеки, підберуть найкращі для Вас варіанти, виконають усі необхідні заміри, а також здійснять встановлення замовленої продукції, її налаштування та обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *