ROSTEX® RAVENA: досконалий дизайн, не підвладний часу

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» рада повідомити, що ручки  ROSTEX® RAVENA в різних варіантах обробки доступні до замовлення. 

Який би варіант обробки Ви не обрали: класичні «Нержавіюча сталь матова», «Хром полірований» або інноваційний «Чорний титан матовий»ROSTEX® RAVENA вдало підкреслить індивідуальність будь-якого інтер’єру.
 
ROSTEX® RAVENA – серія високоякісних ручок, що вдало поєднують у собі сучасний лаконічний дизайн, універсальність і надійність. Виготовлені виключно з нержавіючої сталі на заводі у Чехії, ручки можуть застосовуватись як для міжкімнатних, так і для вхідних дверей, що дозволяє об’єднати всі двері будівлі єдиним дизайном фурнітури в однаковій обробці.
 
 
ROSTEX® (Ростекс) – чеський виробник надійної захисної фурнітури для вхідних дверей, фурнітури для міжкімнатних дверей, вікон, меблів, визнаний як професіоналами галузі безпечного замикання, так і клієнтами по всьому світу. Фурнітура ROSTEX® вирізняється високими експлуатаційними характеристиками, якістю та сучасним стильним дизайном.
 
ROSTEX® RAVENA в обробці «Чорний титан матовий» найбільше пасуватиме інтер’єрам, оформленим в сучасних стилях: мінімалізм, хай-тек. Ефектно виглядає вона на дверях білого та молочного кольору на гладких або фрезерованих накладках з простим малюнком. Виграшно виглядає обробка «Чорний титан матовий» в поєднанні з світлими плівками VINORIT®. У разі застосування даної фурнітури для вхідних дверей, цю ручку фахівці мережі «ЛоксМайстер» рекомендують поєднувати з захисним протектором ROSTEX® QUADRUM в аналогічній обробці. 
 
ROSTEX® RAVENA в обробці «Нержавіюча сталь матова» добре пасуватиме приміщенням громадського призначення, в яких першочергова увага приділяється функціональності. Краще за все підходить для застосування в сучасних інтер’єрах, що оформлені в однотонних, лаконічних і стриманих кольорах. Має холодний сталевий відтінок із матовою поверхнею.  
 
ROSTEX® RAVENA в обробці «Хром полірований» додасть ексклюзивності й виразності, а також підкреслить особливість та неповторність дизайну інтер’єру. Одна із найпоширеніших та найстійкіших обробок, вона має відполіровану дзеркальну поверхню сріблястого кольору, що добре виглядає як на темних, так і на світлих дверях всіх кольорів та підходить до всіх стилів інтер’єрів. У разі застосування фурнітури для вхідних дверей наші фахівці рекомендують поєднувати її з захисним протектором DiSec®BD200 на квадратному щитку.
 
 
ROSTEX® RAVENA для внутрішніх дверей в кожній із зазначених вище обробок також доступна до замовлення в комплекті з щитком для міжкімнатних або сантехнічних дверей.
 
З повним асортиментом фурнітури ROSTEX® можна ознайомитись в магазинах мережі «ЛоксМайстер», а також на  сайті www.locksmaster.ua.
 

 

Підібрати надійну продукцію безпеки завжди готові наші фахівці, які не лише здійснюють продаж, а й надають повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *