Розпродаж циліндрів KABA EXPERT i GEGE PEXTRA

Увага! Акція!

 

Шановні клієнти. Звертаємо Вашу увагу на те, що в мережі магазинів ЛоксМайстер проходить розпродаж циліндрів високого рівня секретності – KABA EXPERT і GEGE PEXTRA.

KABA EXPERT – одна з найбезпечніших циліндрових систем на світовому ринку. Країна виробник – Австрія.

Циліндри KABA EXPERT мають свій спеціальний профіль. Секретний механізм складається з 22 активних робочих пінів різної форми, розташованих на 4 лініях. Два ряди «нижніх» пінів, два ряди «верхніх», розташовані під кутами в 15 і 45 градусів відповідно. Кожна пара пінів (робочий + пін корпусу) має постійну загальну довжину, що у сумі із складною формою пінів унеможливлює несанкціоноване відкриття циліндра відмичками або методом бампінгу.

Також циліндр має захист від силового впливу. Спеціальні вставки і піни із гартованої сталі перешкоджають свердлінню. А сталеві гвинти перешкоджають вириванню секретної частини із циліндра.

Ключ реверсивний. Компактного розміру із пластиковою головою, зручний у використанні.

GEGE PEXTRA – це система, що відповідає найвищим вимогам і сертифікована в Європі за 6-м класом безпеки за стандартом EN1303. Країна виробник – Австрія.

Циліндр GEGE PEXTRA має ряд захисних функцій: захист від маніпуляцій забезпечується парацентричним профілем із спеціальною проточкою та ускладнюється тим, що піни корпусу циліндра, як і піни плуга (робочі піни), мають різну довжину. Захист від висвердлювання забезпечують штифти та піни із загартованої сталі; захист від бампінгу забезпечує спеціальна форма «центрованого піна»; несанкціоноване відмикання циліндра неможливе завдяки використанню інтерактивних пінів, розміщених у середині плуга, який потрапляє в свою «проточку» на ключі та розблоковує «стопорний» механізм у середині корпуса циліндра.

 

Як бачите, циліндри KABA EXPERT і GEGE PEXTRA мають високий степінь захисту від інтелектуального і силового злому, при чому зараз їх ціна – на рівні бюджетного циліндра.

 

Завітайте в магазин ЛоксМайстер на Печерську. Наші менеджери з радістю ознайомлять Вас із цією унікальною продукцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *