Розумний захист – максимальний захист.

Провідні локсмайстри завжди наголошують, що безпека повинна бути комплексною. Якісні механічні пристрої замикання надають можливість надійно замикати приміщення і оселі та бути впевненими, що майно надійно убезпечено. Але керування механічними системами відбувається людиною, яка знаходиться в безпосередній близькості від дверей, в якому встановлено замикаючий пристрій.
Проте сучасний цифровий світ вимагає додаткових підходів щодо процесу керування доступом до приміщень, з можливостями віддаленого контролю доступу та моніторингу подій.
Такі можливості надають електронні пристрої.

Особливої популярності набувають пристрої, які не тільки здатні керувати замикаючими пристроями і формувати та передавати запрограмованому адресатові звіт про моніторинг останніх подій в системі, а й керувати датчиками сповіщення безпеки та виконувати деякі функції системи «Розумний Дім» (наприклад, за допомогою віддаленої команди, увімкнути кондиціонер, у спекотну погоду, або обігрів – у холодну).

Таким пристроєм, який представляє мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер», є бездротова система безпеки від AJAX.
AJAX – це система, яка реалізує найнеобхідніші можливості для захисту будинку, квартири, офісу та комерційного приміщення від вторгнення.
Стартовий комплект такої системи (Ajax StarterKit) містить інтелектуальну централь HubPlus, датчик руху MotionProtect, датчик відчинення DoorProtect, брелок із тривожною кнопкою SpaceControl.

Окрім реєстрації та сповіщення в разі спроб проникнення (в тому числі отримувати і картинки зі спеціальних датчиків фіксації руху), система також надає можливість отримувати тривожні сповіщення від датчиків фіксації пожежі та затоплення.

Проте, це лише можливості системи AJAX стосовно охорони. Але система, окрім цього, надає також змогу керувати доступом до приміщень та надає можливість на відстані відмикати електромеханічні замки.
Це можливо при застосуванні спеціального пристрою – радіоканального контролера Relay, який використовується для запуску електрозамків, воріт і шлагбаумів, ролет і штор, тощо.

За допомогою цього пристрою можна керувати електромеханічними та електричними замками, а також електроприводами, використовуючи мобільний додаток.
Отже, використовуючи систему AJAX ми можемо побудувати систему охорони і віддаленого керування доступом для:
– офісних приміщень. З використанням електрозащіпок та електромагнітів;
– комор та виробничих приміщень. З використанням електрозащіпок, електромагнітів та електроригелів;
– воріт та хвірток. З використанням накладних електромеханічних замків;
– житлових помешкань. За допомогою врізних електромеханічних замків та електроригелів, також інтелектуальної системи керування циліндровими замками вхідних дверей ENTR.

Для цього магазини мережі «ЛоксМайстер» пропонують замикаючі пристрої від провідних світових виробників, таких, як: MUL-T-LOCK, ENTR (Ізраїль), ABLOY (Фінляндія), EFF-EFF (Німеччина), VIRO (Італія), YLI (Китай).

Таким чином, застосування системи AJAX дає можливість поєднати різні системи забезпечення безпеки приміщень: систему тривожного сповіщення і систему керування пристроями замикання та моніторингу подій на відстані.
Кажучи іншими словами, ця система, разом з нашими електричними та електромеханічними замикаючими пристроями перетворює ваше приміщення і ваші двері в розумну систему.
А для належного функціонування цілісної Системи Контролю Доступу (СКД), наші спеціалісти також запропонують для встановлення на двері якісні дверні дотягувачі від світових лідерів RYOBI (Японія) та ABLOY (Фінляндія). З ними ви завжди будете впевнені, що ваші двері зачинені.

Будучи партнером AJAX, спеціалісти мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» зможуть підібрати необхідне обладнання і замки, а також спроектувати та встановити систему контролю доступу та охорони вашого приміщення, виходячи з ваших конкретних потреб.
Завітайте до найближчого до вас магазину мережі «ЛоксМайстер» і ви отримаєте розумну систему керування вашою власністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *