Ручки-скоби ROSTEX від «ЛоксМайстер Київ Центр» – стильний акцент ваших дверей!

Красива ручка вхідних дверей – дієвий елемент, що привертає увагу мешканців та відвідувачів будь-якого будинку. Адже саме вони формують наше важливе перше враження від будівлі. Тому дизайнери надзвичайно багато уваги приділяють саме цим елементам декору, роблячи їх так би мовити “зірками” своїх проектів, елементами, що вдало підкреслюють особливості сучасних стильових рішень.

Встановлені в бізнес центрах, торгівельно-розважальних комплексах та інших громадських будівлях зі значним трафіком співробітників та відвідувачів, ручки – скоби виглядають стильно та презентабельно, підкреслюючи високий клас будівель.

Ось і черговий наш клієнт – представник забудовника одного з київських офісних центрів, звернувся в «ЛоксМайстер Київ Центр» на вул. вул. Гоголівська , 48, аби придбати якісну та недорогу ручку-скобу на вхідні двері нового офісного центру Правобержжя.

Оскільки в «ЛоксМайстер Київ Центр» представлено широкий асортимент даної продукції, то проблем з вибором практично не було. Ми запропонували клієнту цікаву за дизайном ручку-скобу ROSTEX® Gama чеського виробника ROSTEX®(Ростекс), що має злегка вигнуту у площині форму, що робить її дуже елегантною.

Продукція ROSTEX®- це:
1. Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу
2. Якісні матеріали та зносостійке покриття
3. Сучасний дизайн
4. Майже 100-річна історія успішного розвитку підприємства

ROSTEX® Gama призначена для застосування на вхідних металевих і дерев’яних дверях. Встановлена на вхідних дверях, вона виконує функції фіксованої ручки і не дозволяє відкрити двері, навіть якщо вони замкнені на заскочку.

Ручка-скоба ROSTEX® Gama може бути встановлена як вертикально, так і горизонтально, відіграючи важливу роль для створення дизайну вхідних дверей, адже з такою масивною та стильною ручкою-скобою з нержавіючої сталі двері насправді виглядають якісно, красиво та забезпечують суцільне задоволення при подальшій експлуатації!

Отже, клієнт отримав сучасне дизайнерське рішення, а наші фахівці не лише здійснили продаж, а й надали повний спектр послуг, включаючи монтаж, консультації тощо, для найбільш ефективного її використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *