Врізний дотягувач RYOBI® COU-152 – комфортне та естетичне рішення високої безпеки!

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) підібрали та успішно встановили врізний підлоговий дотягувач RYOBI® COU-152!

Вибір та встановлення дверних дотягувачів – задача непроста. Щоб правильно підібрати та якісно встановити дотягувач на двері, варто враховувати багато факторів.

Дотягувач дверей – це механізм, який допомагає дверям плавно і безшумно закриватися, зберігаючи тепло або прохолоду всередині приміщення (залежно від пори року). Сучасні дотягувачі забезпечують довговічність і коректність роботи замикаючих пристроїв, протипожежний захист, тому їх встановлення рекомендується в приміщеннях з великим експлуатаційним навантаженням на двері: офісах, магазинах, громадських закладах, приміщеннях з встановленими системами контролю доступу, а також на важких дверях.

Оскільки правильний підбір та якісне встановлення дотягувача – це запорука довгої та стабільної роботи вхідних дверей. Виконання цієї роботи краще довірити професійним локсмайстрам.

В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент   дотягувачів провідних світових виробників продукції безпеки: ABLOY® (Фінляндія),  RYOBI® (Японія). Компанії спеціалізуються на виготовленні рішень для корпоративної та приватної безпеки та естетичності, створюючи захисні дотягувачі накладного або вирізного типу.

Характерною особливістю врізних дотягувачів RYOBI® є прихований монтаж, тому вони практично не впливають на естетичний вигляд дверей. Розраховані на використання в умовах з обмеженням площі встановлення, врізні дотягувачі RYOBI® комплектуються виключно ковзною тягою.

Саме такий дотягувач підібрали та встановили за проханням клієнта фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» –  провідного локсмайстер-центра м. Івано-Франківськ на двері, виготовлені з масиву. Оскільки основною вимогою замовника було те, щоб даний дотягувач не псував вигляду дверей, фахівці магазину, після детального знайомства з особливостями дверей, запропонували японський дотягував RYOBI COU-152 врізного типу.

RYOBI® (ріобі) – це міжнародна корпорація,   головним напрямом роботи якої є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології виробництва, які застосовує RYOBI®, дали змогу компанії стати світовим лідером за обсягами виробництва та продажів дверних дотягувачів.

У виробництві дверних дотягувачів RYOBI® використовуються досконалі технології литва і високоточні механічні компоненти. За технічними характеристиками і дизайном дотягувачі RYOBI® є кращим рішенням для дверей – як корпоративних, так і приватних об’єктів. Дотягувачі RYOBI® надійні, розраховані на тривалий термін експлуатації. Як і вся продукція японського підприємства, дотягувачі є найкращим втіленням якості, ергономічності і дизайну.

Сьогодні дотягувачі RYOBI® – це:
Надійність і довіра клієнтів з усього світу;
Досконалий дизайн для будь-якого інтер’єру;
Неперевершена японська якість.

RYOBI® COU-152 – врізний дотягувач для внутрішніх та зовнішніх дверей, що дозволяє зробити його максимально непомітним.

RYOBI® COU-152 має наступні особливості:
Країна-виробник: Японія;
Зменшена товщина корпусу – придатний для тонких дверей;
Максимальна вага дверей 65 кг;
Клас: фіксований, не регулюється;
Регулювання початкової, основної та кінцевої швидкостей зачинення;
Комплектація: тяга ковзна з фіксацією;
► Опція: фіксатор відчиненого положення.

Отже, завдяки оперативно та якісно виконаній роботі фахівців «ЛоксМайстер Прикарпаття» клієнт отримав не лише комфортне, а й надзвичайно естетичне рішення високої безпеки, адже встановлений дотягувач є практично непомітним!

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *