СЕЙФ – ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВАШОГО МАЙНА !

 

Ми розуміємо, що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Вже не один раз наші фахівці надавали поради щодо засобів безпеки, які допоможуть уберегти ваше майно від посягань злочинців.

Перш за все надійно будуть боронити вашу оселю надійні двері з складними замками та грати на вікнах, якщо мова йде про приватні будинки.  Встановлена сигналізація теж позбавить особливого бажання грабіжникам обрати саме вашу квартиру, адже є певний ризик бути впійманими “на гарячому”.

Але до всього цього не зайвим буде придбання сейфа. Наявність якісного сейфа в будинку, істотно зменшує ризик зникнення цінних речей. Особливо коли на пограбування квартири є обмаль часу…

Але купити дорогий антивзломний сейф – це навіть не половина справи. Є певні поради для тих хто хоче встановити сейф:

–    Постарайтеся, нікому зі знайомих не говорити де у вас є сейф, про його наявність в принципі, а також не встановлюйте його на видному місці .

–    Встановлюйте в капітальній стіні (цегляної або бетонної). Простір навколо по периметру потрібно добре укріпити (зробити багато отворів навколо і забити в них арматуру). Порожні місця слід закрити цементним розчином і теж закласти в цей розчин арматуру.

–    Обов’язково треба кріпити на дюбеля одну або краще дві стінки сейфу до стіни квартири або підлоги.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», де ви можете оглянути сейфи різних форматів провідного вітчизняного виробника “Паритет-К”, а фахівці допоможуть підібрати необхідну модель сейфу виходячи з ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *