Сейф Traka21 від MUL-T-LOCK – до безпеки ключів впевнений крок!

Для корпоративного сегменту наших клієнтів та для деяких категорій приватних клієнтів, наприклад, власників заміських маєтків, надзвичайно актуальним питанням є забезпечення надійного зберігання ключів. В «ЛоксМайстер Київ Центр» на вул. вул. Гоголівська, 48 знають, як вирішити цю проблему! Зокрема, нещодавно ми допомогли черговому нашому клієнту – компанії, що займається монтажем будівельних конструкцій, яка замовила та придбала MUL-T-LOCK Traka21 – високоефективну систему, що забезпечує тотальний контроль ключів та є при цьому надзвичайно зручною та простою у використанні.

MUL-T-LOCK Traka21 – сучасна та досконала автономна система контролю механічних ключів та зв’язок ключів, що поєднує інноваційну технологію радіочастотної ідентифікації (RFID), повний аудит подій та легке адміністрування.

Сейф Traka21 допомагає відстежувати та обліковувати кожний ключ, який індивідуально блокується в своїй комірці та гарантує максимальний контроль і аудит використання механічних ключів працівниками. Причому система дозволяє надати права доступу до 1 000 користувачів, а у поєднанні з майстер-системами ефективність використання MUL-T-LOCK Traka21 є максимально високою.

MUL-T-LOCK® TRAKA 21 забезпечує наступні переваги:
– Повна автономність системи;
– Можливість наданні індивідуальних доступів для 1000 користувачів, а також завантаження звітів через USB на електронний носій для перегляду на ПК;
– Сенсорний дисплей, що забезпечує зручне введення коду доступу, а також перегляд звітів по використанню ключів.
– Звуковий сигнал при спробі несанкціонованого доступу до системи та аварійне відмикання в екстрених випадках.
– Світлодіодна індикація комірок, завдяки якій можна швидко визначити, який ключ потрібно брати та куди його потім повернути, а також брелоки iFobs з протизламним кільцем.

Отже, наш клієнт отримав сучасний, ефективний та доступний за ціною засіб контролю та збереження, розрахованим на 21 ключ.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» не лише здійснили продаж, а й надали повний спектр послуг, включаючи монтаж, налаштування, консультації щодо правильного використання. А у разі потреби ми завжди готові виконати гарантійне та сервісне обслуговування MUL-T-LOCK Traka21.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *