СЕЙФИ ДЛЯ ВАШИХ ПОТРЕБ

Багато хто з наших клієнтів має бажання придбати якісний сейф але не може обґрунтувати свої потреби та вимоги до його застосування.

Спробуємо розібратися для чого потрібні сейфи та які вони бувають…

На сам перед хочемо зазначити наступне – сейф, це важливий предмет захисту майна, який не буде зайвим в жодному будинку чи квартирі. Він не тільки зможе протистояти злодіям, але й природним стихіям, таким як пожежа або повінь.

Існують різні види сейфів, що виконують певні функції. Але в одному всі моделі схожі – це захист майна та створення сприятливих умов для зберігання цінних предметів прямо у вас вдома.

  1. Сейф для зберігання зброї.

Це може бути сейф невеликих розмірів для зберігання пістолетів, або габаритна шафа для зберігання великої вогнепальної зброї. Така шафа захистить мешканців житла від нещасних випадків, а ваша зброя від злодіїв та надмірної уваги.

  1. Сейф, щоб захистити свої заощадження та документи від злодіїв.

Завдяки компактним розмірам меблеві сейфи можна ховати у шафах або інших предметах інтер’єру, роблячи їх практично невидимими. Однак навіть при найкращому маскуванні, не забувайте використовувати анкерні болти, що перешкоджають виносу сейфа з приміщення.

  1. Сейф, якщо ви бажаєте захистити гроші або документи від пожежі.

Від вогню ідеально захищають пожежостійкі сейфи із спеціально розробленою конструкцією, яка при нагріванні зберігає усередині сейфу безпечну температуру. Всі ваші заощадження, паспорти, цінні папери, права водія, страховки та багато іншого не пошкодить вогонь.

І насамкінець – не має значення, де ви живете і який у вас дохід, важливо, що завжди є щось цінне, що необхідно захистити. Не відкладайте покупку сейфа на завтра, замовте сейф зараз і будьте певні, що ваше майно у безпеці!

У магазині «ЛоксМайстер на Подолі» для вас є можливість оглянути асортимент сейфів, поспілкуватися з фахівцями та обрати сейф для своїх потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *