Сейфи-ключниці в нашому магазині.

В магазин “ЛоксМайстер Буковина” по вул. Шевченка 52 надійшли до продажу новинки від провідного виробника сейфів Паритет-К (ТМ “Griffon”). Розкажемо про одну з них – сейф-ключницю, який виробляється в двох моделях. Сейфи-ключниці застосовуються в офісах, готелях, салонах краси, спортивних комплексах, магазинах, банках, автоцентру, навчальних закладах, лабораторіях, також, використовуються в домашніх умовах для зберігання ключів.

Сейф-ключниця MS.17.E.

Сейф-ключниця призначений для надійного і безпечного зберігання ключів в кількості до 8 комплектів ключів.  Товщина металу двері 2 мм., товщина металу стінок 2 мм. Сейф-ключниця укомплектований кодовим електронним замком MySafe, має отвори для кріплення до стіни і фігурні отвори для можливості підвісити.

Зовнішні розміри: 170 мм/240 мм/100 мм.

Гарантія: 5 років на конструкцію, 1 рік на замок.

Ціна: 2934 грн.

Сейф-ключниця MS.40.E.

Сейф-ключниця призначений для надійного і безпечного зберігання ключів в кількості до 24 комплектів ключів.  Товщина металу двері 2 мм., товщина металу стінок 2 мм. Сейф-ключниця укомплектований кодовим електронним замком MySafe, має отвори для кріплення до стіни і фігурні отвори для можливості підвісити.

Зовнішні розміри: 400 мм/260 мм/100 мм.

Гарантія: 5 років на конструкцію, 1 рік на замок.

Ціна: 3582 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *