Сейф для зброї від мережі «ЛоксМайстер» – гарантія безпеки мисливського арсеналу

Якщо Ви нещодавно стали власником мисливської зброї або вже багато років є завзятим мисливцем, обов’язково обміркуйте придбання домашнього сейфу для зброї. Обладнаний усім необхідним для надійного зберігання зброї та боєприпасів до неї, такий сейф стане гарантією безпеки вашого мисливського арсеналу.
 
Не секрет, що до сейфів для зброї пред’являються особливі вимоги як стосовно конструкції, так  і кріплення та розташування в приміщенні, що запобігає доступу до зброї сторонніх осіб, дітей, зловмисників.
 
Асортимент сейфів для зброї, представлений в мережі магазинів «ЛоксМайстер», не залишить байдужим навіть найвибагливіших власників зброї, адже у нас доступна уся лінійка цієї продукції найвідомішого українського виробника сейфів – компанії «Паритет-К».
 
 
Завдяки укріпленим ригельним замковим механізмам, ущільненому металу для виготовлення сейфа, а також комбінованим замкам підвищеної складності, такий сейф захищає зброю від дітей і несанкціонованого доступу сторонніх осіб. Крім того, анкерне кріплення до підлоги або стіни знижує ризик його виносу зловмисниками.
 
Ми пропонуємо сучасні моделі «Паритет-К» на будь-який смак і гаманець, починаючи зі стандартних моделей і закінчуючи ексклюзивними сейфами для зброї. 
 
А якщо у Вас вже є сейф та Ви бажаєте підвищити рівень його безпеки, фахівці мережі «ЛоксМайстер» можуть зробити його тюнінг з допомогою новітньої патентованою технології бездротової передачі інформації шляхом передачі акустичних сигналів від ключа-брелка до замка Knock N’Lock («Дятел») виробництва Ізраїль.
 
 
‘Knock N’Lock’ – електромеханічний замок, що інтегрується систему захисту сейфа та відмикає його за допомогою акустичних сигналів.
 
Для відмикання сейфу необхідно набрати кодову комбінацію на ключі-брелку і приставити брелок до дверцят сейфу. Брелок згенерує акустичний сигнал, після чого розблокується ригельна система сейфу. Акустичний сигнал кожного разу генерується різний, він має криптостійке кодування та мільярди можливих комбінацій. Запрограмувати сейф також можливо за допомогою ключа-брелка.
 
У разі втрати або крадіжки ключа-брелка достатньо запрограмувати новий брелок, і втрачений брелок не відімкне сейф. Отже, будь-яка спроба зламу виключена!
 

 

Купуючи сейф для зброї в «ЛоксМайстер», Ви отримуєте не лише надійний і сучасний збройний сейф з гарантією від виробника, а і якісний сервіс, швидку доставку і установку. Останній пункт особливо важливий, адже більшість моделей компактні, досить легкі і можуть бути банально винесені з приміщення разом зі зброєю, яка в ньому зберігається. Щоб уникнути подібних випадків, необхідно забезпечити надійний монтаж корпусу виробу за допомогою спеціальних анкерних кріплень до стіни, або одночасно до стіни і підлоги, що варто довірити висококласним фахівцям-монтажникам мережі магазинів «ЛоксМайстер».
 
Недотримання нормативних актів, що регламентують умови зберігання зброї, а також невиконання забезпечення умов безпечного його зберігання загрожує негативними наслідками для власника, тому варто подбати про надійний захист зброї вже зараз шляхом придбання високоякісного сейфу. А мережа магазинів «ЛоксМайстер» Вам у цьому всіляко допоможе!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *