Сейф MUL-T-LOCK Traka21 – сучасний підхід до вирішення проблеми контролю ключів

Сейф MUL-T-LOCK Traka21 – це досконала та сучасна автономна система контролю механічних ключів та зв’язок ключів, що поєднує в собі: 

– інноваційну технологію радіочастотної ідентифікації (RFID),
– повний аудит подій
– легке адміністрування.

Основна функція  сейфу MUL-T-LOCK Traka21 –  забезпечення підприємств а приватних клієнтів сучасним та доступним за ціною засобом контролю та збереження, розрахованим на 21 ключ.

Сейф Traka21 допоможе відстежувати та обліковувати кожний ключ, який індивідуально блокується в своїй комірці та гарантує максимальний контроль і аудит використання механічних ключів користувачами. Система дозволяє  надати права доступу до 1 000 користувачів.

Основні переваги сейфів Traka21:

• Вхід в систему за кодом. Користувачу необхідно ввести свій унікальний код для отримання доступу до ключів. Всі коди унікальні та не можуть повторюватись.
• Можливість вказати права доступу для кожного користувача, надання прав адміністратора.
• Доступ відповідно до прав. Всі ключі індивідуально заблоковані в своїх комірках. В разі потреби змінити доступ існує можливість  змінити позицію ключа разом із брелоком. При цьому не потрібно руйнувати та замінювати сталеве кільце.
• Зручне управління та аналіз. Дані про події та звіти можуть бути переглянуті на екрані traka 21 або експортовані до USB накопичувача в форматі Exel файлу.
• Кольорове табло та світлові індикатори в комірках додатково інформують користувачів щодо доступних операцій.

 Сейф MUL-T-LOCK Traka21 доступний для ознайомлення та придбання в магазині «Локсмайстер на Печерську». Ласкаво просимо в наш магазин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *