Сейфи для приватного житла

В нинішній ситуації багато людей намагаються якомога надійніше захистити свої цінності нажиті за багато років. Хтось зміцнює двері високоякісними циліндрами та захисною фурнітурою, хтось додатково монтує захисні розсувні решітки на пройоми вікон та дверей, а хтось купляє сейфи.
Ось нещодавно до нашого магазину завітала сімейна пара, що проживає в особняку з метою придбання сейфів. Площа будинку, як правило, дозволяє мати кілька сейфів. Це ідеальний варіант. В одному сейфі можна зберігати цінності, а в іншому, наприклад, документи. Тут грає чиста психологія: навіть виявивши один із сейфів, грабіжник може й не здогадатися про існування другого. Вислухавши побажання людей та можливість монтування у вже готові пройоми фахівцями магазину “ЛоксМайстер” було запропоновано два сейфи серії М.30 та М.50 з електронними замками, Електронні замки володіють складними функціями захисту від підбору заповітного коду і дозволяють не тільки час від часу міняти код, але і підключати сейф до пульта охорони.
Купляти

сейф краще за все у спеціалізованому магазині. У мережі “ЛоксМайстер” фахівці з безпеки допоможуть купити сейф для зброї, сейф для дому або сейф для офісу, який відповідатиме Вашим вимогам. У наших магазинах Ви оберете сейф високої якості вітчизняного або іноземного виробництва, який пройшов сертифікацію відповідно до європейських стандартів.

Корисні поради: 
1. При покупці сейфа вибирайте компанію, яка надає гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. 
2. Отримавши в комплекті з сейфом два ключа, один з них необхідно надійно заховати. Але не в сейф…
3. Для простоти запам’ятовування пароля до сейфа, постарайтеся проасоціювати код замка з чим-небудь пам’ятним для Вас. Але тільки не з номером телефону, індексом або днем вашого народження – взломщик може знати про вас трохи більшому, ніж ви вважаєте. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *