СЕРВІС ТА ДОПОМОГА ВАШИМ ЗАМКАМ

Якісний та надійний замок повинен мати досить потужний ресурс своєї експлуатації та не завдавати певних незручностей для користувачів. Але є чинники та обставини, які впливають на бездоганну роботу обладнання, що приводить до певних збоїв.

Слід згадати агресивне природне становище, у вигляді дощу, морозу або навпаки сонця та засухи. Пил та бруд від активних будівельних робіт часто є причиною некоректної роботи тих чи інших механізмів. Та людський фактор – спроби зловмисників відчинити замки відмичками або підбором ключів, неправильна експлуатація замків самих мешканців.

Тож треба реагувати на це і надавати вчасну сервісне допомогу. Інакше обладнання може бути зовсім зіпсованим і відновити його вже буде неможливим.

Сервісний центр «ЛоксМайстер на Подолі» надає широкий спектр послуг по ремонту та профілактиці замкових виробів. Наші фахівці мають досвід у галузі надання сервісних послуг по замкам та вхідним дверям. Тому добре знаються на цій продукції і мають змогу знайти брак у роботі приладів, усунути його та відновити властивості їх подальшого використання.

Крім того «ЛоксМайстер на Подолі» є офіційним сервісним центром продукції Mul-t-lock (Ізраїль) та Аbloy (Фінляндія). Ремонт та профілактика  циліндрів усіх профілів, які використовуються в Україні, можливість перекодування їх під нові ключі; ремонт та профілактика висячих замків; виготовлення ключів; розробка та збирання систем «Майстер-ключ» та «Один ключ».

Ми допоможемо відновити властивості та подовжити ресурс роботи ваших замків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *