Сервіс циліндрів Alba.

Давня історія.

Колись давно, у двотисячних роках, в магазинах нашої мережі Локсмайстер продавались якісні, та на той час просунуті замкові циліндри Альба (Alba). Вже більше десяти років дані циліндри не експортуються. Та й модель вже давно знята з виробництва, адже не актуальна.

Не зважаючи на ці факти, наші сервісні центри не залишають своїх клієнтів на самоті з труднощами в ході тривалої експлуатації даних виробів. Адже і на сьогоднішній день, у нас ви можете не тільки виготовити дублікат ключа Alba, як за кодовою картою так і за оригінальним ключем. Але і здійснити сервісну чистку, чи заміну зношених частин циліндра.

Запит клієнта.

На днях трапився черговий конкретний випадок пов’язаний з цими здавалось забутими циліндрами (серцевина, вставка, личинка). Наш давній клієнт зателефонував і повідомив, що після 20 років роботи ключ в замку почав через раз крутитись в “холосту”. Воно і не дивно, за таку кількість років, двері мабуть відчинялись не менше 15 тис. разів. Вічного в нашому світі нічого немає, тому навіть якісні деталі потрохи стираються. Наш сервісменеджер виїхав до клієнта, демонтував циліндр з дверей та замінив деталі що стерлись. Окрім того провів чистку всіх комплектуючих. Власник чомусь їх змастив мастилом, немов це велосипедні підшипники. Вкотре наголошуємо, густі мастила лише скорочують термін експлуатації замкових циліндрів, чого не скажеш про самі замкові механізми.

Отже, циліндр успішно відремонтовано і буде надалі працювати з десяток років.

Сучасна альтернатива.

Сьогодні маємо гарне продовження для циліндрів Альба – це циліндри Keylocx від RB (Ізраїль).

Циліндри Keylocx доступні в наступних видах:

  • половинка,
  • ключ/ключ,
  • ключ/тумблер,
  • ключ/шток італійського типу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *