СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАМКІВ

Ми розуміємо що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Використовуючи те чи інше замкове обладнання, треба розуміти що настане час, коли буде потреба його сервісного обслуговування. Адже активна робота різних елементів замка призводить до їх часткового зносу, що звичайно проявляється у не зовсім коректній самої роботи прилада. Також слід враховувати що, агресивне природне середовище у вигляді морозів чи дощу, будівельний пил або ж забруднення через інші фактори теж псують прилад.

Тож треба реагувати на це і надавати вчасну сервісне допомогу. Інакше обладнання може бути зовсім зіпсованим і відновити його вже буде неможливим.

Сервісний центр «ЛоксМайстер на Подолі» надає широкий спектр послуг по ремонту та профілактиці замочних виробів. Наші фахівці мають досвід 20 років у галузі надання сервісних послуг по замкам та вхідним дверям. Тому добре знаються на цій продукції і мають змогу знайти брак у роботі приладів, усунути його та відновити властивості їх подальшого використання.

Ремонт та профілактика  циліндрів усіх профілів, які використовуються в Україні, можливість перекодування їх під нові ключі; ремонт та профілактика висячих замків; виготовлення ключів; розробка та збирання систем «Майстер-ключ» та «Один ключ».У майстерні можна виготувати майже будь-який дублікат ключів.

Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *