СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПО ЗАМКАМ НА ПОДОЛІ

Ми розуміємо, що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Сервісний центр «ЛоксМайстер на Подолі» надає широкий спектр послуг по ремонту та профілактиці замочних виробів. Адже будь-яке обладнання у процесі його активного використання, час від часу потребує сервісне обслуговування. Агресивне природне середовище у вигляді морозів чи дощу, будівельний пил або ж забруднення через інші фактори ведуть до некоректної роботи тих чи інших приладів. Тож треба реагувати на це і надавати вчасну сервісне допомогу. Інакше обладнання може бути зовсім зіпсованим і відновити його вже буде неможливим.

Наші фахівці мають досвід 20 років у галузі надання сервісних послуг по замкам та вхідним дверям. Тому добре знаються на цій продукції і мають змогу знайти брак у роботі приладів, усунути його та відновити властивості їх подальшого використання.

Крім того «ЛоксМайстер на Подолі» є офіційним сервісним центром продукції Mul-t-lock (Ізраїль) та Аbloy (Фінляндія).Ремонт та профілактика  циліндрів усіх профілів, які використовуються в Україні, можливість перекодування їх під нові ключі; ремонт та профілактика висячих замків; виготовлення ключів; розробка та збирання систем «Майстер-ключ» та «Один ключ».

У майстерні можна виготувати майже будь-який дублікат ключів. Крім вже згаданих Mul-t-lock та Abloy, робимо ключі Kaba, Gege, Vega, Construct, Mottura, Cisa, Iseo, Kale, Stuv, Гардіан, Ельбор, Апекс та багато інших.

Ми завжди можемо допомогти Вам розібратися з будь-яким питанням та проблемою, що виникли з вашими замками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *