«Шайба» MUL-T-LOCK® Hockey Puck захищає черговий торговельний автомат!

Ізраїльські навісні замки Mul-T-Lock, широко представлені в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 – це виключна надійність і взломостойкость. Вони відмінно працюють як замки для гаража, воріт або інших об’єктів. А стійкість до суворих погодних умов і широкий спектр варіацій робить їх одними з кращих на ринку.

Серед інших їх переваг – міцний корпус і надійний циліндровий механізм, що дозволяє не турбуватися про злом будь-якими методами. А можливість включати навісні замки Mul-T-Lock в майстер-системи (один ключ відкриває кілька замків) робить їх зручним рішенням для приватного і корпоративного використання.

Тож коли до нас в магазин звернувся клієнт із проханням порекомендувати високоякісний навісний замок для кавового торговельного автомату, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували обрати навісний замок з продуктів Mul-T-Lock.

І відразу ж після консультації, з огляду на конструктивні особливості кавового автомату та місце його установки, клієнт обрав замок підвищенної безпеки спеціальної форми з ковзною дужкою MUL-T-LOCK® Hockey Puck

Переваги MUL-T-LOCK® Hockey Puck:

  • країна виробник: Ізраїль;
  • матеріал: корпус-загартована сталь, дужка-загартована сталь з вмістом бору;
  • циліндр MUL-T-LOCK® Classic;
  • ключ виймається тільки у замкненому стані;
  • діаметр дужки – 10.2 мм;
  • обробка: сатин хром;
  • комплектація: 2 ключі та кодова картка.

Круглий навісний замок MUL-T-LOCK HARDENED, або проста “шайба” MUL-T-LOCK, призначений для замикання комор, підсобних приміщень, контейнерів, гаражів тощо. Для відмикання навісного замка досить повернути ключ на 90 градусів, що забезпечує максимальну простоту і зручність його використанні. Корпус і засув замка виготовлені із загартованої сталі, що гарантує його надійність та довговічність.

Отже, новий торговельний кавовий автомат нашого клієнта тепер дійсно в безпеці. А фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують обирати навісний замок під конкретну ситуацію. Таким чином, можна підібрати найкращий варіант, враховуючи розміри, рівень секретності, тип механізму, міцність матеріалу, місце використання.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» доступний широкий асортимент навісних замків провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, TOKOZ®, здатних ефективно захистити будь-яке майно та вирішити будь-які інші важливі для Вас задачі. Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» – ми допоможемо обрати найкращий навісний замок саме для Вас та надійно захистимо усе, що потребує ефективного захисту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *