РЕКОМЕНДАЦІЯ ЛОКСМАЙСТРА! ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЗЛАМАВСЯ ЗАМОК …

Вхідні двері повинні надійно захистити вашу оселю від небажаних гостей, тобто злочинців які посягають на ваше майно. Але бувають випадки, коли самі господарі не можуть потрапити до домівки, тому що зламався замок. Що ж робити якщо таке сталося?

Скоріш за все це могло статися за умов неправильного користування замком або агресивних дій зі сторони злочинців.

У першому випадки це може бути :

– застосування сили при відкриванні або закритті вхідних дверей;

– необережне поводження з ключами, забруднення них;

– знос або втрата деталей замка;

– просідання дверей та деформація коробки;

– потрапляння сторонніх предметів у замок;

– низька якість виробу або заводський брак.

У другому випадку – навмисні агресивні дії злодіїв, які намагалися відкрити замок підручними засобами або навмисно його пошкодили.

Спробуємо самостійно розібратися у тому що сталося та виправити пошкодження.

Якщо у замок потрапили дрібні предмети або сміття, то варто самостійно оглянути отвір на їх наявність. Витягнути їх буде складно, але залишається можливість використання механізму і після забруднення. Однак якщо циліндр залитий якимись мастильними рідинами – варто готуватися до заміни,у такому випадку замок зіпсовано і буде вкрай важко його відновити.

Якщо у відкритому положенні дверей замки працюють без проблем, можливою причиною проблеми є просідання полотна по відношенню до коробки, допомогти зможе просте регулювання дверей на петлях. Також може з часом деформуватися само полотно або коробка(двері зачиняються нещільно або, навпаки, не зачиняються). Тоді можливо змістити зворотню планку замка, для цього висвердлити болти і переставити в необхідне положення.

Часто радять змастити замок для відновлення його роботи, однак для більшості сучасних механізмів це піде тільки на шкоду. Так, непрофесійне змазування побутовими жирами, маслами гарантувати налипання бруду, збирання пилу. Все це буде перешкоджати коректної роботи замка вхідних дверей. Професійні локсмайстри у таких випадках застосовують спеціальні мастила які не пошкодять ваш замок.

Щоб відновити роботу замка рекомендується також прочистити всі деталі механізму, але треба розуміти що потім всі деталі потрібно скласти в тому порядку, в якому вони знімалися, бо замок не буде працювати. Перед встановленням слід перевірити ключем як механізм працює, чи не заїдає, або наскільки м’яко ходить ручка.

Якщо в замку зламався ключ, треба залишки ключа витягують щипцями і ззовні підсовують тонким дротом до того моменту, поки всі зламані частини ключа не будуть вийняті.

Все це було сказано що є можливість відремонтувати зіпсований пристрій самостійно. Але ж хочемо зазначити наступне…

Заміна замка – технологічно складний процес бо будь-яка помилка може призвести до його повного пошкодження або блокування. Тому не варто займатися цим самостійно, а відразу викликати фахівців.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер» завжди будуть раді вам допомогти відремонтувати та налагодити, а при необхідності замінити на нові, зламані або якщо некоректно працюють замки у ваших дверях. Адже безпека повинна працювати бездоганно!

Наші контакти:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *