Щорічна конференція в галузі безпечного замикання зібрала провідних фахівців з різних куточків світу

11 липня в Києві відбувся щорічний Міжнародний Технічний Семінар. Захід створено і проводиться під егідою громадської організації Українська Локсмайстер Федерація. Брали активну участь і менеджери мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер».
 
Спікерами семінару виступили провідні іноземні компанії, що спеціалізуються на технологіях безпечного замикання і зміцнення об’єктів. Слухачі – професіонали ринку безпеки з усієї України.
 
Мета Міжнародного технічного семінару – обмін досвідом між іноземними і вітчизняними фахівцями і прогнозування розвитку ринку безпеки у відповідності зі світовими тенденціями.
 
 
Захід розпочався виступом представника компанії RYOBI® (Японія). До уваги учасників семінару була представлена презентація виробництва, а також новинки для закривання скляних, профільних дверей і доводчики для застосування на надважких дверях.
 
Представник фінської компанії ABLOY Oy (аблой ой) – Янне Салокангас розповів про застосування різних типів продукції ABLOY®. Були представлені нові рішення ABLOY® PROTEС 2 високосекретний механічні рішення з електронними системами CLIQ® (клік) для забезпечення ультимативній безпеки.

 
Також слово мали представники компанії MUL-T-LOCK® ITALY і компанія TOKOZ® (Чехія), яка представила нові навісні замки, які працюють на дискових механізми і рішення по забезпеченню безпеки майна.
 
Була продемонстрована нова захисна фурнітура від чеського виробника ROSTEX®.
 
 
На заході у кожного учасника була можливість абсолютно безкоштовно виготовити автомобільний ключ на верстаті Versa (версія) і пристрої для клонування чипованных автомобільних ключів нового покоління з функцією Remote Control Bianci 884 (ремоут контрол бьянкі) від італійського виробника KeyLine® (кейлайн).
 
По завершенню заходу, всі учасники залишали семінар з відмінним настроєм, адже маючи за плечима знання, отримані при вивченні зарубіжного досвіду, необхідно якомога більше впровадити цих позитивних рішень в Україні.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *