ШВИДКЕ ТА ЯКІСНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ДУБЛІКАТІВ КЛЮЧІВ

Війна та її безжалісні наслідки все більше впливають на наше буденне життя, на наші буденні звички та потреби…

Ворог постійними ракетними ударами намагається знищити об’єкти критичної структури міста та країни.  Відчайдушно відбиваючись від шаленого напору все ж таки маємо втрати. На сьогодні в країні введено графіки вимушеного відключення світла, в тому числі буває що світла немає дуже довго. Все це впливає на звичну роботу приладів залежних від електропостачання. В тому числі і системи контролю доступу до будинків та приміщень, інших об’єктів… де електрозамки повинні боронити від несакційного вторгнення та контролювати ситуацію.

Тому багато хто зіткнувся з цією проблемою, вирішили на цей час продублювати роботу замикаючого електрообладнання звичними механічними засобами.  А враховуючи той фактор, що користувачів на деяких ділянках дуже велика кількість, потрібна й така ж велика кількість ключів.

Тому є потреба швидкого та якісного виготовлення великої кількості дублікатів потрібних ключів.

До відома мешканців та тимчасових гостей нашого міста повідомляємо що…

У майстерні сервісного центру «ЛоксМайстер на Подолі» можна виготувати майже будь-який дублікат ключів. Від відомих замочних брендів Mul-t-lock,Abloy, Kaba, Gege, Vega, Construct, Mottura, Cisa, Iseo, Kale, Stuv до простеньких бюджетних  замків.

       

Крім того «ЛоксМайстер на Подолі» надає широкий спектр послуг по ремонту та профілактиці замочних виробів.

Наші фахівці мають досвід 20 років у галузі надання сервісних послуг по замкам та вхідним дверям. Тому добре знаються на цій продукції і мають змогу знайти брак у роботі приладів, усунути його та відновити властивості їх подальшого використання.

Ми завжди можемо допомогти Вам розібратися з будь-яким питанням та проблемою, що виникли з вашими замками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *