Система контролю доступу для приватного будинку – легко та зручно

Що не кажи, а зручність і безпека – речі сумісні. Останнім часом до магазинів мережі «ЛоксМайстер» все частіше звертаються покупці, які хотіли би застосувати систему контролю доступу для приватних будинків та подвір’їв.
 
Для початку варто розібратися, з чого ж складається система контролю доступу (СКД)? Ми розповімо вам про це на прикладі одного із звернень.
 
До магазину «ЛоксМайстер Дніпро» звернувся житель Дніпропетровська – Володимир, з проханням про заміну старого електрозамка на металевій хвіртці. Це основний вхід на приватне подвір’я. Клієнту було запропоновано «Комплексне рішення № 2», яке складається з чотирьох елементів:
– Португальський замок Santos® Sashlock (сантос),
– Захисний набір чеської фурнітури Rostex® R1 (ростекс Р1) з нержавіючої сталі,
– Німецька електрозащіпка EFF EFF® (ефф ефф),
– Циліндр ізраїльського виробництва MUL-T-LOCK® ІNTERACTIVE+ (мультлок інтерактив плюс).
 
Комплекс робіт з установки включав у себе:
– Зварювальні роботи для приховування отворів від старого замку;
– Шпаклівку та фарбування хвіртки після проведення зварювальних робіт;
– Монтаж «Комплексного рішення № 2».
 
По закінченню монтажу обладнання Володимир отримав гарантійно- сервісну книжку і розширену гарантію на змонтовану продукцію – 2 роки.
 
На цьому співпраця не закінчилася. Задоволений результатом роботи фахівців мережі «ЛоксМайстер», Володимир звернувся в магазин ще раз. На цей раз йому знадобилася пара циліндрів MUL-T-LOCK® ІNTERACTIVE+ (мультлок інтерактив плюс), а також декілька додаткових ключів до них. Додаткові ключі були виготовлені на місці – у сервісному центрі MUL-T-LOCK®, який знаходиться в магазині «ЛоксМайстер Дніпро».
 
Ось так легко та комфортно, а головне безпечно, закривається приватна власність в українських містечках і селах.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *