ОФІС- система замикання

Дуже часто в офісах постають із питанням, який спосіб замикання кращий

Доступ за допомогою механічного замикання (ключові системи) чи електронної СКД?

На сьогоднішній день більшість офісів замикаються за допомогою механічного замикання (циліндр + механічний замок), що є простим надійним та провіреним методом замикання. Але що зробити, коли є велика прохідність людей та користуватись механічною системою є проблематично через часті поломки механічних елементів та затримки в роботі, вихід є – електронна система керування доступом.

Система контролю доступом (СКД) призначена для забезпечення належного рівня безпеки та зручності у користуванні на об’єктах будь-якого рівня.

Система контролю доступу дозволяє:

  • Виключити потрапляння на територію підприємства сторонніх осіб. Система здійснює пропуск співробітників строго відповідно до графіка роботи даної категорії персоналу, а також виконує облік робочого часу.
  • Здійснити автоматичний доступ в різні приміщення тільки тих співробітників підприємства, які внесені в список допущених для проходу в кожне з контрольованих приміщень.
  • Переглядати та формувати протокол подій.

Система контролю доступом складається з:

  • Основних елементів (контролери, програматор, зчитувачі). Основні елементи – це елементи управління СКД, що дають команду виконуючим елементам (пристроям).
  • Виконавчі елементи (пристрої) (електромеханічні та електромагнітні замки, електромеханічні защіпки, електроригелі) – це елементи що безпосередньо за вказівкою основних елементів виконують функцію відмикання та замикання.
  • Пристрої керування дверима (дотягувачі, дверна автоматика) – це пристрої, що дозволяють підвищити рівень комфорту при роботі системи контролю доступом.

 

Професійну консультацію по підбору оптимального обладнання СКД можна отримати в мережі магазинів із мoнтажем “ЛоксМайстер”, а саме: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 14.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *