СКД – ПОЄДНАННЯ ЗРУЧНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ !

Продовжується співпраця з мережею будівельно-господарських гіпермаркетів в Україні ЕПІЦЕНТР. Фахівці з магазину «ЛоксМайстер на Подолі» встановили обладнання СКД на вхідні двері приміщень, які потребують контролю та безпеки.

Маючи чималий досвід у галузі облаштування будівель чи то приміщень системою контролю доступу, обстеживши об’єкт встановлення було запропоноване та змонтоване обладнання, яке буде відповідати вимогам замовника з експлуатації.

До речі кажучи, асортимент обладнання СКД досить широкий та різноманітний, що забезпечує майже будь які примхи замовників. Для прикладу, можемо запропонувати контроль на механічному  рівні – замки об’єднані у майстер-систему  або ж на електричному, застосувавши відповідне обладнання.

В підсумку була запропонована та встановлена система контролю доступу, яка має електроригель YLI в якості блокуючого пристрою.

           

Керування замком забезпечує контролер ROSSLARE за допомогою електронних ключів або набиранням коду, кому як зручно. З помешкання офісу вихід для усіх вільний, натиснув кнопку виходу та вийшов.

Для того щоб система робила в незалежності від стану електропостачання у будівлі маркету, був додатково встановлений безперебійне джерело живлення, яке певний час буде забезпечувати використання обладнання навіть коли об’єкт буде повністю знеструмлений.

     

Також у базовий комплект СКД повинен входити дотягувач дверей, який буде тримати дверей у зачиненому стані, навіть коли хтось залишить двері у відчиненому стані.

Фахівці з магазину «ЛоксМайстер на Подолі» хочуть зазначити, що сучасний ринок добре наповнений різноманітним обладнанням, який дозволяє на електронному рівні контролювати вхід до приміщень і тому є безліч цікавих рішень для реалізації на вашому об’єкті !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *