СМАЧНО, БЕЗПЕЧНО, НАДІЙНО… а до того ж ЗРУЧНО !

Ресторани швидкого харчування компанії «МакДональдз» мають велику армію прихильників по всьому світу, а зокрема у нашій країні. І тому не дивно, що незважаючи на затяжну економічну кризу, компанія продовжує розширяти свою мережу, відкриваючи нові ресторани в Україні.

Зовсім скоро відкриття чергового ресторану Макдональдз, на цей раз заклад розташований біля станції метро «Житомирська». Адже цей майданчик є воротами до нашого міста з західних регіонів країни. І кожного дня багато людей їдуть по справах в обидва боки – у місто чи з нього. Тому цей заклад розрахований на обслуговування киян і гостей нашого міста, які завжди матимуть змогу відпочити і перекусити у дорозі.

У ресторані встановлена ​​і буде працювати майстер-система, створена на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro. Фахівці магазину «ЛОКСМАЙСТЕР НА ПОДОЛІ» зробили все, щоб користувачі майстер-системи відчули її зручність і перевагу над комплексом інших замків.

Хочемо зазначити наступне – якщо ви хочете щоб ваші замки були не тільки безпечні, але і зручні у використанні, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми завжди готові їх об’єднати  та розробити майстер-систему на циліндрах MUL-T-LOCK (Ізраїль) і АBLOY (Фінляндія) для будь-яких об’єктів, як громадських, так і приватної власності.

Чекаємо на ваші замовлення! Адже якість нашого сервісу завжди на висоті і задовольнить будь-якого клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *